Loading the player ...

Wypowiedź: Magda Steczkowska, polska wokalistka.

W listopadzie ukaże się nowa płyta Magdy Steczkowskiej. Oprócz charakterystycznego głosu piosenkarki usłyszymy na niej kompozycje autorstwa Filipa Siejki i Marka Kościkiewicza, a także delikatne dźwięki w wykonaniu kwartetu smyczkowego.

Teraz nadszedł czas na promocję mojej płyty, która ukaże się już w listopadzie. Właśnie jesteśmy na etapie końcowym, jeśli chodzi o pracę nad nią. To są już takie szlify, ale jednocześnie już teraz zajmujemy się jej promocją – mówi newsrm.tv Magda Steczkowska, polska wokalistka.

Nadal nie wiadomo, który utwór będzie promował nową płytę artystki. Sama autorka stwierdza: Będziemy rozmawiać ze stacjami radiowymi, które pomogą nam po prostu wybrać ten pierwszy, właściwy singiel. Usłyszymy na pewno mnóstwo pięknych dźwięków autorstwa Filipa Siejki i Marka Kościkiewicza. Marek Kościkiewicz również napisał dwa teksty na moją płytę. Będzie kwartet smyczkowy, o którym zawsze marzyłam, gdyż sama kiedyś grałam na altówce i uwielbiam instrumenty smyczkowe.

Jednym z artystów, który gościnnie wystąpi na płycie jest Kuba Molenda, z którym Magda Steczkowska współpracowała już podczas programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.