Loading the player ...

Wypowiedź: Piotr Stramowski, aktor.

CI Games, twórcy serii gier Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen prezentują szczegóły na temat pełnej polskiej wersji językowej w Sniper Ghost Warrior 3. Głównemu bohaterowi, doświadczonemu snajperowi Jonowi Northowi, głosu użycza Piotr Stramowski znany z roli w filmie Pitbull.

Najnowsza i największa produkcja CI Games została w pełni zlokalizowana. W nagraniach dubbingowych, które trwały ponad 100 godzin, wzięło udział aż 42 aktorów głosowych. Wygłosili oni w sumie ponad 45 tysięcy słów – jest to jedna z najbardziej angażujących lokalizacji w ciągu ostatnich lat.

W rolę Jona Northa, głównego bohatera Sniper Ghost Warrior 3 wcielił się Piotr Stramowski (Pitbull: Nowe Porządki, Pitbull: Niebezpieczne Kobiety, 2XL). Jego brata, Roberta Northa na poszukiwania którego Jon wyrusza na tereny Gruzji, zagrał Kamil Pruban (Księga Dżungli, Doktor Strange – głos). Jonowi w wykonywaniu misji pomagać będzie stara znajoma, Lydia Jorjadze, której głosu użyczyła Zofia Zborowska (Ralph Demolka – głos, Sekretne życie zwierzaków domowych – głos).

W polskiej wersji językowej w rolach głównych usłyszymy:

Jon North – Piotr Stramowski

Robert North – Kamil Pruban

Raquel Shein – Agnieszka Fajlhauer

Lydia Jorjadze – Zofia Zborowska

Frank Simms – Marcin Piętowski

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Sniper Ghost Warrior 3 trafi na konsolę PlayStation®4, Xbox One oraz Windows PC 25 kwietnia 2017 roku.