Loading the player ...

Wypowiedź: Urszula Kowalik, dyrektor zarządzający BEIJING TONG REN TANG POLAND.

Masaże to nie tylko relaks i przyjemność, ale masaże pomagają przetrwać chłody. Właśnie teraz szczególnie polecane są zabiegi rozgrzewające. Jak działają?

– O takiej porze roku najlepiej skorzystać z masaży stemplami ziołowymi, gdyż one najlepiej rozgrzewają. Szczególnie kobiety o tej porze roku mają wychłodzony organizm – mówi newsrm.tv Urszula Kowalik, dyrektor zarządzający BEIJING TONG REN TANG POLAND.

Przy takim masażu wykorzystywanych jest kilka rodzajów ziół. Są to specjalnie przygotowane mieszanki, które mają właściwości rozgrzewające i energetyzujące. Zioła są przykładane do różnych części ciała żeby w jak najlepszy sposób je rozgrzać.

Kolejnym z rozgrzewających sposobów są chińskie bańki – Bańki pomagają w utrzymaniu dobrego krążenia organizmu. Dobre krążenie natomiast zapewnia wyrównaną temperaturę. W zależności od preferencji możemy wybrać masaż stemplami ziołowymi, albo bańki chińskie. Jeden i drugi rodzaj jest polecany o tej porze roku. – dodaje Urszula Kowalik.

Jak zapewniają eksperci takie masaże poza relaksem i rozgrzaniem organizmu poprawiają także koncentrację, samopoczucie i sprawią, że po nich mamy więcej energii.