Zmiany w salonie Komputronik w Inowrocławiu

Firmowy salon Komputronik, największej w Polsce sieci sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, od niedawna działa w Inowrocławiu w nowej odsłonie. Obecnie to największy profesjonalny sklep ze sprzętem IT w mieście.

W ostatnim czasie w salonie przeprowadzono zmiany, w efekcie czego poszerzono ekspozycję o ponad 100 %. Dzięki temu zwiększyła się dostępność sprzętu IT, jaki można nabyć w salonie. Klienci mogą skorzystać również z bogatszej niż dotychczas oferty urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety oraz laptopy i akcesoria komputerowe.

Salon Komputronik przygotował specjalną ofertę promocyjną obowiązującą od 19 listopada do wyczerpania zapasów. W obniżonej cenie można kupić laptopy: Lenovo B50-45 (949zł) i HP 255 G3 (999zł) oraz tablety: Lenovo S6000L 16GB WiFi (499zł) i A3300 8GB WiFi (379zł). Gratką dla fanów gier będzie konsola Sony PlayStation 4 1TB w cenie 1599zł.

Klienci robiący zakupy w dniach 21-22 listopada będą mogli skorzystać z oferty „Totalne raty 21×0% z gwarancją beztroski”.

Salon Komputronik prowadzi na miejscu profesjonalny serwis sprzętu IT i peryferyjnego.

Więcej na temat oferty Komputronik i nowych salonów można znaleźć na stronie komputronik.pl