Zapach na lato czy na lata?

Bawełna i mak, malina i piwonia, a może lilak? W drogeriach Rossmann już w marcu dostępne będą trzy limitowane wersje zapachowe żeli pod prysznic Le Petit Marseillais. Ten, który będzie cieszył się największym powodzeniem, w połowie roku na stałe trafi do sprzedaży. Kupujesz? Decydujesz!

Szybki poranny prysznic, a może nieco dłuższy wieczorem? Dzięki żelom pod prysznic Le Petit Marseillais ta codzienna czynność staje się odprężającym, niezwykle przyjemnym rytuałem nie tylko dla ciała, ale także dla ducha. To zasługa wyjątkowych, kwiatowych zapachów, które przynoszą na myśl przyjemne wspomnienia związane z ciepłem wiosennych i letnich dni. Odetchnij Prowansją!
O każdej porze dnia…

LE PETIT MARSEILLAIS MLECZKO BAWEŁNIANE I MAK

Pomyśl o spacerze po usłanych makami łąkach. Czy od razu nie robi się błogo i przyjemnie? Równie miło poczujesz się otoczona wonią  maku tu i teraz – pod prysznicem! Kwiaty maku wykorzystane w formule żelu pod prysznic Le Petit Marseillais zbierane są ręcznie w blasku słońca, z ekologicznych upraw w basenie Morza Śródziemnego. Już czujesz na skórze jego promienie? Doskonałym dopełnieniem zalet maku jest mleczko bawełniane, które swoim zapachem oddaje czystość, świeżość i delikatność. Jego aromat kojarzy się z puszystym, białym ręcznikiem, którym owijasz się po wyjściu z kąpieli. Aby tak się poczuć, aż chce się wskoczyć pod prysznic!

LE PETIT MARSEILLAIS MALINA I PIWONIA

Różowo mi! Urocze, różowe opakowanie, a w nim równie różowe, soczyste maliny i piwonie. Co za optymistyczne trio. Garść zerwanych prosto z krzaka malin: takie właśnie wrażenie zaskakuje Twój nos tuż po otwarciu żelu pod prysznic Le Petit Marseillais. Zapach maliny doskonale oddaje atmosferę lata i przyjemności jedzenia świeżych owoców. Jego harmonijnym dopełnieniem jest woń pięknych piwonii. Dlaczego właśnie ten kwiat? Już sam jego wygląd – pełny, o intensywnej barwie – sugeruje hojność, z jaką pachnie piwonia. W zapachu Le Petit Marseiilais Malina i Piwonia kryje się sekret młodości i radości życia! Czy wiesz, że osoba pachnąca rześkimi kwiatami i owocami wydaje się młodsza? Poczuj więc młodzieńczą radość i beztroskę dzięki malinie i piwonii od Le Petit Marseillais.

 

LE PETIT MARSEILLAIS LILAK

Jak pachnie wiosna? Z pewnością w jej bukiecie znajdziemy lilak – króla majowych kwiatów. Jego uroda jest równie oszałamiająca, jak ulotna: zerwany lilak utrzymuje się w wazonie zaledwie kilka godzin.  Mamy dla Ciebie jednak dobrą wiadomość – dzięki żelowi pod prysznic Le Petit Marseillais możesz rozkoszować się jego zapachem zawsze wtedy gdy za nim zatęsknisz – po prostu weź prysznic! Poczuj podczas kąpieli jego rześkość i słodkie niuanse kwiatowego pyłku. Jeśli zamkniesz oczy i powąchasz uważnie, wyczujesz także migdałowe nuty marcepanu! Poczuj się pod prysznicem jak w majowy wieczór przy lekko uchylonym oknie przez które czuć zapach lilaku i… Odetchnij Prowansją!