„Wyznanie na medal”

Walentynki tuż, tuż, więc jeśli czujesz motyle w brzuchu bo jesteś zakochany, czas najwyższy wyznać uczucia swojej Walentynce. Jak to zrobić oryginalnie i po mistrzowsku? Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, marka Zelmer przygotowała specjalną promocję na golarki pod hasłem „Wyznanie na medal”, w której do wygrania są cztery romantyczne weekendy w SPA oraz 200 telegramów czekoladowych.

 

Zabierz swoją Walentynkę w romantyczną podróż

 

Szansę na romantyczny wyjazd ma każdy, kto w czasie trwania akcji (02.02. – 01.03.2015r.), kupi golarkę marki Zelmer, ułoży oryginalne „na medal” dla swojej ukochanej osoby oraz zarejestruje się on-line na stronie: www.golarki.zelmer.pl

 

W akcji promocyjnej do wygrania są cztery, niepowtarzalne weekendy w SPA dla dwojga oraz 200 czekoladowych telegramów, które z przyjemnością dostarczymy do Twojej Walentynki.

 

Działania wspierające

O akcji promocyjnej z pewnością przeczytamy w Internecie, w tym w mediach społecznościowych m.in. na profilu Facebook marki Gładki Przejazd https://www.facebook.com/gladkiprzejazd

Kampania będzie również wspierana na porównywarkach cenowych. Dodatkowym wsparciem będą materiały POS z wizerunkiem Zbigniewa Bródki mistrza olimpijskiego z Soczi.

 

 

Za kreację materiałów (key visual kampanii, POS-y) odpowiada Agencja Unlimited. Media internetowe na potrzeby akcji promocyjnej zakupiła ACR Media.

 

Czas trwania akcji: 02.02 – 01.03.2015.

 

Szczegóły akcji promocyjnej na stronie:  www.golarki.zelmer.pl