Wózek dla dziecka zaprojektowany przez stylistkę gwiazd Rachel Zoe

Rok 2018 to data premiery drugiej kolekcji powstałej we współpracy pomiędzy znaną projektantką hollywodzkich gwiazd Rachel Zoe i marką Quinny. Nowa kolekcja Rachel Zoe x Quinny, zaprojektowana została z myślą o nowoczesnych i aktywnych mamach, po raz kolejny zaskakując pomysłowością.

EDYCJA LIMITOWANA

Po niemal dwóch dekadach doświadczenia w projektowaniu i modzie, Zoe stała się symbolem ponadczasowego stylu. Jako mama i projektantka, Rachel ma oko do designu – łączy to czego oczekują rodzice poszukujący modnych wózków i fotelików samochodowych dla swoich dzieci. Zeszłoroczna kolekcja cieszyła się tak ogromnym sukcesem, że wyprzedała się w ciągu kilku godzin od premiery.

To była wielka przyjemność ponownie współpracować z Quinny – powiedziała Rachel Zoe. Do tej kolekcji zainspirowała mnie nowoczesna kobieta w ciągłym ruchu, która beztrosko wygląda w codziennych zmaganiach bycia mamą, jednocześnie nie rezygnując z komfortowego stylu. Połączenie klasycznych czarnych i bieli z metalicznymi akcentami, tworzy dopracowany i  wyrafinowany wygląd, ale także zapewnia rodzicom funkcjonalne rozwiązania.

KOLEKCJA LUXE SPORT

Kolekcja Luxe Sport zaprojektowana przez Rachel Zoe dla Quinny to luksusowe podejście do najnowszych sportowych trendów. Klasyczne czarno-białe tkaniny z elementami z siatki, umieszczone na ramie w kolorze szampana, zapewniają sportowy a jednocześnie elegancki wygląd.

Quinny tworzy płynne rozwiązania mobilne dla rodziców żyjących w mieście. Tworzy produkty funkcjonalne, aby przezwyciężyć miejskie przeszkody – małe wyzwania, przed którymi rodzice stają codziennie. Marka dąży do tworzenia wysokiej jakości produktów, które odpowiadają na potrzeby rosnącego dziecka, a pomysłowe, mobilne rozwiązania ułatwiają podróżowanie.