Z Warszawy/Modlin do Wrocławia i Gdańska za 39 zł

Fot. Ryanair

Ryanair, dzisiaj (23 września) wraz z Lotniskiem Warszawa/Modlin przywitała jesień i rozpoczęła odliczanie do otwarcia bazy Ryanair już za miesiąc, 23 października 2014r.

W związku z tym, ogłaszamy ofertę dnia: niezwykle tanie loty krajowe (od 28 października już dwa razy dziennie: rano i wieczorem).

Warszawy/Modlin do Wrocławia i Gdańska w październiku, listopadzie lub grudniu 2014r. za 39 zł

(podróż w jedną stronę, zawiera opłaty i podatki)

Tanie loty muszą zostać zarezerwowane na stronie www.ryanair.com do poniedziałku (29 września 2014r.), przed północą (24:00).

Klaudia Kałążna z linii lotniczej Ryanair powiedziała:

Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, serdecznie gratuluje Mistrzom Świata – wspaniałym polskim siatkarzom, którzy zwyciężyli w XVIII Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Z tej okazji, każdemu z siatkarzy polskiej reprezentacji chcielibyśmy podarować darmowe bilety na loty krajowe z Ryanairem.

Już niedługo nasza obecność w Modlinie jeszcze bardziej wzrośnie, jako że dokładnie za miesiąc, 23 października 2014r. otwieramy tutaj naszą bazę i uruchamiamy nowe połączenia na zimę, m.in. na Wyspy Kanaryjskie. W sezonie letnim w 2015r., również oferujemy nowe atrakcyjne kierunki, w tym Lizbonę i Ateny (razem: 32 kierunki z Warszawy/Modlin latem 2015r.).

Już od 28 października 2014r. nasi klienci będą mogli korzystać z dogodnych połączeń krajowych na trasach: Warszawa/Modlin – Gdańsk oraz Warszawa/Modlin – Wrocław, aż dwa razy dziennie: będzie można wylecieć rano i wrócić tego samego dnia wieczorem. Biorąc pod uwagę bardzo dobry rozkład połączeń, wyjątkowo niską cenę i krótki czas podróży (poniżej godziny), oferta ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących w celach biznesowych, turystycznych, czy rodzinnych.

Nasi pasażerowie już dokonali wyboru: latają z nami ze względu na najniższe ceny, największy wybór połączeń, największą punktualność i coraz lepszą obsługę klienta. Obecnie mogą rezerwować bilety na naszej nowej stronie internetowej i korzystać z nowej aplikacji mobilnej. Biorąc pod uwagę inne dotychczasowe zmiany, takie jak możliwość wniesienia na pokład drugiej, mniejszej torby podręcznej, numerowane miejsca oraz pakiety usług dla biznesu i dla rodzin, nie dziwi stały wzrost zainteresowania ze strony różnych grup klientów.

Nasi pasażerowie mogą polecieć z Warszawy/Modlin do Gdańska lub Wrocławia (już od końca października dwa razy dziennie), za zaledwie 39 zł (podróż w październiku, listopadzie i grudniu 2014r.), jeżeli skorzystają z naszej oferty dnia. Bilety będą w sprzedaży do północy (24:00) w poniedziałek (29 września). Zachęcamy do jak najszybszego dokonywania rezerwacji na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ z całą pewnością tak tanie bilety zostaną bardzo szybko wyprzedane.