Z Warszawy/Modlin do Kopenhagi

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (29 października) ogłosiła uruchomienie dodatkowego, nowego połączenia na lato 2015 (od 26 marca 2015r.) z Warszawy/Modlin do Kopenhagi (1 x dziennie).

 

Ryanair rozwija się dynamicznie w swojej nowej bazie w Warszawie/Modlin, która została uruchomiona w ostatni czwartek (23 października). W porcie lotniczym Warszawa/Modlin stacjonują obecnie dwa samoloty. Wczoraj (28 października) rozpoczęły się również loty krajowe dwa razy dziennie (rano i wieczorem) z Warszawy/Modlin do Gdańska i Wrocławia.

 

Letni rozkład połączeń linii lotniczej Ryanair:

 

  • 8 nowych połączeń: Ateny, Fuerteventura, Glasgow, Gran Canaria, Kopenhaga, Lizbona, Madryt, Teneryfa
  • 33 połączenia z Warszawy/Modlin (łącznie)
  • Loty krajowe dwa razy dziennie z Warszawy do Gdańska i Wrocławia
  • 160 lotów tygodniowo
  • 2,5 mln klientów rocznie
  • 2 500* miejsc pracy “na miejscu” rocznie.

 

Nowe połączenie z Warszawy/Modlin na lato 2015:

 

Połączenie Częstotliwość Rozpoczęcie
Kopenhaga  1 x dziennie 26marca 2015r.

 

Z okazji uruchomienia nowego połączenia do Kopenhagi z Warszawy/Modlin na lato 2015, Ryanair ogłaszaa wyprzedaż 100 000 biletów na trasach europejskich w cenach rozpoczynających się od 84 zł na podróż w listopadzie, grudniu i styczniu. Ponadto Ryanair ogłasza wyprzedaż biletów na loty z Warszawy do Gdańska i Wrocławia w cenach rozpoczynających się od 19 zł na podróż od listopada 2014r. do stycznia 2015r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do środy (5 listopada), do północy.

 

W Warszawie, Klaudia Kałążna – Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z linii lotniczej Ryanair, powiedziała:

 

“Z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie nowego połączenia z Warszawy/Modlin do Kopenhagi na lato 2015. Ryanair bardzo dynamicznie zwiększa swą obecność w Warszawie/Modlin: w ostatni czwartek (23 października) uruchomiliśmy tutaj swoją bazę z dwoma stacjonującymi samolotami, jak również od wczoraj (28 października) latamy stąd dwa razy dziennie na trasach krajowych: do Gdańska i Wrocławia.

 

Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Wyjątkowo od tego roku mogą rezerwować loty na lato 2015 jeszcze wcześniej na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

 

Z okazji uruchomienia nowego połączenia do Kopenhagi z Warszawy/Modlin na lato 2015, ogłaszamy wyprzedaż 100 000 biletów na trasach europejskich w cenach rozpoczynających się od 84 zł na podróż w listopadzie, grudniu i styczniu. Ponadto Ryanair ogłasza wyprzedaż biletów na loty z Warszawy do Gdańska i Wrocławia w cenach rozpoczynających się od 19 zł na podróż od listopada 2014r. do stycznia 2015r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do środy (5 listopada), do północy.”