Z Warszawy Brukseli za zaledwie 39 zł i lataj po kraju już od 19 zł!

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, zachęca dzisiaj (29 grudnia) wszystkich Polaków do sprawdzenia Noworocznej Oferty:

Leć z Warszawy do Brukseli za zaledwie 39 zł i lataj po kraju już od 19 zł w styczniu, lutym i marcu 2015r. (podróż w jedną stronę)

Noworoczna Oferta Ryanaira: 39 zł (Warszawa – Bruksela) i 19 zł (Warszawa – Gdańsk), zawiera opłaty i podatki, zatem pasażerowie, którzy podróżują tylko z bagażem podręcznym i nie korzystają z opcji wyboru miejsc lub pierwszeństwa wejścia na pokład, mogą zarezerwować bilet za cenę podaną w naszej ofercie.

 

Tanie loty muszą zostać zarezerwowane na stronie www.ryanair.com do poniedziałku, (5 stycznia), przed północą (24:00).

Klaudia Kałążna, Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z linii lotniczej Ryanair powiedziała:

2014 r. był kolejnym rokiem pełnym sukcesów dla linii lotniczej Ryanair  w Polsce– otworzyliśmy dwie kolejne bazy w Warszawie i w Gdańsku, jak również uruchomiliśmy loty krajowe. Przewieźliśmy aż 6.5 mln pasażerów, a w 2015 r. obsłużymy 7 milionów klientów latających z/do Polski, co przyczyni się do wygenerowania 7 000 miejsc pracy. Jesteśmy linią lotniczą numer 1 w Polsce i chcielibyśmy jeszcze bardziej przyczyniać się do rozwoju sektora turystycznego, jak również całej polskiej gospodarki. Jesteśmy dumni z tego, że Polacy nam zaufali i korzystają coraz częściej z naszych usług. Życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

 

Wraz z życzeniami na 2015 r. ogłaszamy Noworoczną Ofertę Ryanaira: nasi pasażerowie mogą teraz polecieć z Warszawy do Brukseli za zaledwie 39 zł (podróż styczniu, lutym i marcu) oraz nadal latać najtaniej po kraju (już od 19 zł). Bilety będą w sprzedaży do północy (24.00) w poniedziałek (5 stycznia). Zachęcamy do jak najszybszego dokonywania rezerwacji na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ z całą pewnością tak tanie bilety zostaną bardzo szybko wyprzedane.