Z Warszawy do Brukseli i Oslo za zaledwie 39 zł!

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, zachęca dzisiaj (19 grudnia) wszystkich Polaków do sprawdzenia Świątecznej Oferty Dnia:

 

 

Leć z Warszawy do Brukseli i Oslo w styczniu, lutym i marcu 2015r. (podróż w jedną stronę) za 39 zł

 

Świąteczna Oferta Dnia Ryanaira: 39 zł, zawiera opłaty i podatki, zatem pasażerowie, którzy podróżują tylko z bagażem podręcznym i nie korzystają z opcji wyboru miejsc lub pierwszeństwa wejścia na pokład, mogą zarezerwować bilet za cenę podaną w naszej ofercie.

 

Tanie loty muszą zostać zarezerwowane na stronie www.ryanair.com do czwartku, (25 grudnia), przed północą (24:00).

 

Klaudia Kałążna, Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z linii lotniczej Ryanair powiedziała:

 

Nasi pasażerowie już dokonali wyboru: latają z nami ze względu na najniższe ceny i największy wybór połączeń, największą punktualność oraz coraz lepszą obsługę klienta. Obecnie mogą rezerwować bilety na naszej nowej stronie internetowej i korzystać z naszej nowej aplikacji mobilnej. Biorąc pod uwagę inne dotychczasowe zmiany, takie jak możliwość wniesienia na pokład drugiej, mniejszej torby podręcznej, numerowane miejsca oraz pakiet usług dla rodzin biznesu, nie dziwi, że Ryanair stał się idealną opcją dla grup przyjaciół, czy rodzin wybierających się w podróż oraz osób podróżujących w celach biznesowych. Oznacza to, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

 

Nasi pasażerowie mogą teraz polecieć z Warszawy do Brukseli i Oslo za zaledwie 39 zł (podróż styczniu, lutym i marcu), jeżeli skorzystają z naszej Świątecznej Oferty Dnia. Bilety będą w sprzedaży do północy (24.00) w czwartek (25 grudnia). Zachęcamy do jak najszybszego dokonywania rezerwacji na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ z całą pewnością tak tanie bilety zostaną bardzo szybko wyprzedane.