VERVA Street Racing na start

Fot. VERVA Street Racing

Spektakularna rywalizacja w kategoriach prosto z Rajdu Dakar, fenomenalne pokazy specjalne, ponad 300 wyczynowych maszyn oraz występ na żywo zespołu Jamiroquai – tak będzie wyglądać piąta edycja VERVA Street Racing, która odbędzie się już w tę sobotę na Stadionie Narodowym. Ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży na eBilet.pl.

Zanim jednak samochody wyjadą zmierzyć się z pustynnym krajobrazem, będzie można przyjrzeć im się z bliska w strefie wystawowej Pit Party. W godzinach 14.00-18.00 (wejście do 17.00) posiadacze biletów ze specjalną wejściówką będą mogli podejrzeć przygotowania do wieczornego show. W Strefie Akcji, zlokalizowanej od strony Wybrzeża Szczecińskiego, będą odbywały się natomiast emocjonujące popisy drifterów, motocyklistów FMX i stunt. Pit Party zlokalizowane będzie na promenadzie zewnętrznej Stadionu Narodowego. Wejście bramami nr 2 i 11.

Wejście na główną część imprezy będzie się odbywało bramami nr 2, 3 i 11, znajdującymi się odpowiednio od strony Al. Zielenieckiej, Ronda Jerzego Waszyngtona i Al. Księcia Józefa Poniatowskiego. W razie jakichkolwiek problemów z biletami zapraszamy do punktów informacyjnych eBilet znajdujących się przy bramach wejściowych na teren imprezy. Podobne punkty będą zlokalizowane również na trybunach Stadionu.

Dla osób niepełnosprawnych przygotowany jest specjalny parking, a wejście odbywać się będzie bramą numer 1. Tam też czekać będą wolontariusze, którzy pomogą w poruszaniu się po terenie imprezy.

Do godziny 18.00 można wyjść z Pit Party oraz wrócić na wieczorne show. Wyjście możliwe będzie bramą nr 2, 3 i 11 – osoby, które chcą wrócić, muszą uzyskać odpowiednie oznaczenie biletu u pracownika eBilet. W przypadku opuszczenia terenu imprezy po godzinie 18.00, bilet traci ważność!

O godzinie 18.00 otwarte zostaną wejścia na trybuny Stadionu. Już od 19.00 odbywać się będzie rozgrzewające publiczność Pre Show, czyli motoryzacyjne pokazy towarzyszące.
O 20.00 Bitwą Mistrzów rozpocznie się VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym.

Nadchodzące wydarzenie to przede wszystkim pokazy samochodów sportowych. W związku z tym należy spodziewać się zagęszczenia spalin oraz podwyższonego hałasu. Wybierając się na imprezę, szczególnie z dziećmi, warto zaopatrzyć się w zatyczki do uszu.

Na teren imprezy nie będzie można wnosić aparatów fotograficznych z wymiennym zestawem optycznym i kamer wideo. Osoby posiadające ze sobą tego typu sprzęt będą musiały liczyć się z koniecznością przekazania go w depozyt.

W związku z organizacją imprezy na Stadionie Narodowym nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Od 17 września od godz. 20.00 do 22 września do godz. 15.00 zamknięta będzie ul. Siwca. W dniu 20 września ograniczeniami w ruchu zostanie objęty również rejon Saskiej Kępy. Na terenach obok Stadionu znajdować się będzie płatny parking, jednak jego pojemność jest ograniczona. Organizator zachęca do korzystania ze środków komunikacji miejskiej w drodze na imprezę. Aktualny rozkład jazdy dostępny na www.ztm.waw.pl.

Punkt odbioru pasażerów korzystających z taksówek będzie znajdował się na Rondzie Waszyngtona.

Wszystkie praktyczne informacje: mapa Pit Party, program i regulamin imprezy znajdują się na stronie www.vervastreetracing.pl.

Dostępne są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Sprzedaż biletów na VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym odbywa się za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl. W dniu
20 września bilety będzie można kupić także w kasach na miejscu imprezy (czynne w godz. 10.00-20.00, brama nr 2 przy Rondzie Waszyngtona). Bilety z wejściem na Pit Party zostały już wyprzedane.

Ceny biletów kształtują się następująco:
• Sektory G: normalny 49 zł / ulgowy 34 zł
• Sektory C: normalny 69 zł / ulgowy 48 zł
• Sektory D: normalny 109 zł / ulgowy 76 zł

Więcej informacji na:
www.vervastreetracing.pl
www.facebook.com/vervastreetracing