VERVA 4 Fans – startuje nowy program PKN ORLEN dla fanów sportu i motoryzacji
ERVA 4 Fans to nowatorski projekt adresowany do aktywnych fanów sportu, organizujących amatorskie imprezy motoryzacyjne. Zgłaszając inicjatywę do konkursu można wygrać wsparcie finansowe do wysokości nawet 5 tysięcy złotych na realizację własnego pomysłu!
Zlot miłośników pojazdów, konkurs jazdy samochodowej, pokaz driftingu, piknik motoryzacyjny, wystawa zabytkowych aut lub inna impreza sportowa z werwą – pomysłów na zorganizowanie imprezy jest tyle, ilu amatorów sportu. Nie ma znaczenia, czy impreza odbywa się cyklicznie czy organizowana jest po raz pierwszy – liczy się inicjatywa i dobra zabawa!
Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia 2015 za pośrednictwem formularza znajdującego się na stroniewww.4fans.verva.pl. Organizatorzy trzech najciekawiej zapowiadających się wydarzeń otrzymają, w zależności od zajętego miejsca w konkursie, wsparcie wysokości:
  • 5 000 zł,
  • 3 000 zł,
  • 1 000 zł.
Zasady konkursu dostępne są na stronie www.4fans.verva.pl/regulamin. Informacje o przebiegu konkursu i laureatach publikowane będą na fanpage’u VERVA.
Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać wysyłając zapytanie na adres konkurs@verva.pl.