Jeszcze dwa tygodnie pojedziemy taniej z mytaxi

Zakończona 28 lutego akcja mytaxi “Warszawskie taksówki o połowę taniej” okazała się wielkim sukcesem. Co dobre, nie musi się jednak szybko kończyć – mytaxi dla wszystkich tych, którzy docenili uroki płatności bezgotówkowych, uruchamia właśnie kolejną promocję.

Świetne wyniki akcji “Warszawskie taksówki o połowę taniej” i związany z nią entuzjazm użytkowników mytaxi, skłoniły organizatorów akcji do pójścia za ciosem. Tym samym od 1 do 15 marca organizują promocję 20% taniej za kursy bezgotówkowe.

 

Akcja “Warszawskie taksówki o połowę taniej” trwała od 1 do 28 lutego. Pozwalała na wykonanie w tym okresie nieograniczonej liczby kursów na terenie Warszawy ze zniżką 50% dla każdego kursu z „Płatnością przez aplikację”. Od samego początku zainteresowanie akcją było ogromne i z dnia na dzień rosła nie tylko liczba zleceń bezgotówkowych, ale też liczba nowych użytkowników, którzy zachęceni promocją postanowili ściągnąć aplikację.

Wyniki akcji mówią same za siebie:

  • W lutym płatności bezgotówkowe stanowiły 80% wszystkich płatności (dla porównania przed akcją było to 40%)
  • Całkowita liczba przejazdów wzrosła aż 5 razy
  • Średnia cena za kurs wynosiła 13 zł, zamiast 26.

 

Akcja sprawiła również, że w tym czasie do mytaxi przyłączyło się blisko 100 nowych kierowców. W lutym płacili oni mytaxi o połowę mniejszą prowizję, czyli tylko 1,50 zł za zlecenie.