Tydzień luksusu na Travel Channel.

Od wtorku 25 listopada na kanale Travel Channel zostaną wyemitowane 4 odcinki hitowego programu ,,Luksusowe rezydencje”.

Kanał Travel Channel zaprasza na ekskluzywną wycieczkę, podczas której będzie można poznać największe, najbardziej wystawne i zaprojektowane z użyciem najnowocześniejszych technologii domy w Ameryce. Począwszy od popularnych atrakcji turystycznych, takich jak Zamek Hearsta w Kalifornii, poprzez prywatne nieruchomości, w typie zajmującej 8 akrów posiadłości Bradbury. Program ,,Luksusowe rezydencje” wchodzi
z kamerą za ich bramy po podwójną dawkę luksusu –  prezentując właścicieli, projektantów
i architektów, którzy podzielą się z widzami ciekawostkami dotyczącymi tych niezwykłych rezydencji. Program opowie zarówno o największym prywatnym domu w Ameryce, w MGM Grand w Las Vegas, jak i o wartym 65 milionów dolarów imprezowym domm na Florydzie.

Opis

Premiera 25 listopada o 08:00.

Odcinek 1 , Zamek Hearsta i willa Belvedere,  premiera: 25 listopada o 08:00, powtórka: 25 listopada o 13:30, 29 listopada o 15:30

Wybierzcie się w godne XXI wieku zwiedzanie najsłynniejszego zamku w Ameryce, zbudowanego przez biznesmena Randolpha Hearsta w San Simeon w Kalifornii w latach 20. ubiegłego wieku.

Odcinek 2, Vizcaya i Bradbury,  premiera: 26  listopada o 08:00, powtórka: 26 listopada o 13:30, 29 listopada o 16:00

Warta 78 milionów dolarów, 8-akrowa posiadłość Bradbury w Kalifornii posiada najdroższy kod pocztowy w kraju. Zwiedzimy również muzeum i ogród Vizcaya, dom ze świata fantazji w Miami.

Odcinek 3, Pałac Oheka i Mansion on O Street,  premiera: 27  listopada o 08:00, powtórka: 27 listopada o 13:30.

Drugi w kolejności największy prywatny dom w Stanach Zjednoczonych, Oheka Castle na Long Island w Nowym Jorku to nasz pierwszy przystanek. Następnie udamy się do Waszyngtonu, by zwiedzić Mansion on O Street, wartą 50 milionów rezydencję-labirynt.

Odcinek 4, Posiadłość Biltmore i Star Island,  premiera: 27  listopada o 08:00, powtórka: 27 listopada o 13:30

Obejrzyjcie słynną posiadłość Biltmore w Asheville w stanie Północna Karolina, największym prywatnym domu w Ameryce. Następnie wybierzcie się do wartej 65 milionów dolarów kawalerki na ekskluzywnej Star Island.