TP-LINK startuje z promocją „Przyspiesz WI-Fi”

W ostatnich czasach wymagania względem domowych routerów znacznie się zwiększyły. Z domowej sieci korzysta coraz więcej urządzeń (komputery, smartfony, tablety, dyski, TV). Programy, gry, multimedia – wszystko z czego korzystamy na co dzień wymaga szybkiego, wolnego od zakłóceń dostępu do sieci.

To zadanie może okazać się za trudne dla naszych domowych routerów, zwłaszcza jeśli jesteśmy posiadaczami sprzętu sieciowego starszej generacji. Rozwiązaniem może okazać się modernizacja sieci do superszybkiego standardu AC, który obsługują routery TP-LINK z serii Archer.

Dla wszystkich, którzy między 1 listopada a 31 grudnia 2014 zakupili bądź planują zakup routera z serii Archer, TP-LINK przygotował prezent w postaci karty sieciowej USB Archer T4U pracującej w najnowszym standardzie AC. Promocja obejmuje zakup następujących routerów: Archer C7, Archer C5, Archer D7 i Archer D5.

Aby odebrać kartę sieciową Archer T4U wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.przyspieszwifi.pl.

 

Więcej informacji oraz pełen regulamin promocji można znaleźć na stronie www.przyspieszwifi.pl.