Toyota udostępnia na swojej stronie LiveChat dla klientów

Bezpośredni kontakt z doradcami i natychmiastowe odpowiedzi na pytania dotyczące Toyoty to najważniejsze zalety Toyoty LiveChat – nowej usługi na polskiej stronie Toyoty. Dzięki niej w ciągu kilku minut można uzyskać profesjonalną pomoc przy wyborze modelu Toyoty, poznać najlepsze metody finansowania, umówić się na jazdę próbną lub zamówić indywidualną kalkulację od dilera. Wszystko sprawnie, szybko i w jednym okienku – okienku czatu na stronie www.toyota.pl.

 

Pionierski projekt w branży

Toyota LiveChat to pionierski projekt w polskiej branży motoryzacyjnej. Do tej pory tylko Toyota umożliwiła bezpośredni kontakt z profesjonalnymi doradcami w sieci i skróciła dystans pomiędzy marką a internautami. 1000 rozmów miesięcznie, 93% zadowolonych użytkowników.

Projekt wystartował w połowie września br. i natychmiast spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów. W ciągu zaledwie 2 miesięcy konsultanci odbyli ponad 2000 rozmów online. Wśród najczęstszych tematów pojawiały się kwestie finansowania zakupu auta oraz wyboru odpowiedniego modelu Toyoty. Wiele osób za pośrednictwem czatu umawia się także na jazdy próbne lub zamawia indywidualne kalkulacje u wybranego dilera.

Liczba czatów i pozytywnych opinii stale rośnie. W tej chwili 93% użytkowników wysoko ocenia jakość rozmów, a wielu z nich wprost przyznaje, że z pomocą konsultantów czatu udało im się znaleźć najlepsze oferty na modele Toyoty.

Online 6 dni w tygodniu

Od 1 grudnia br. konsultanci Toyoty LiveChat na stronie www.toyota.pl dostępni są od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00.