Total inwestuje w rozwój stacji paliw oferujących wysoką jakość usług oraz paliwa premium

Koncern Total rozpoczyna nowy rozdział swojej działalności w Polsce i otwiera stacje paliw. Oferta koncernu to między innymi paliwa premium i wysoki standard usług. Otwarcie dwóch pierwszych stacji to dopiero początek. Ambitne plany Total to nie tylko otwarcie, ale rozszerzenie swojej działalności do co najmniej 100 punktów w przeciągu najbliższych dwóch lat.

 

Znane na całym świecie staje paliw Total to profesjonalna obsługa ponad 4 milionów klientów dziennie. Total prowadzi więcej niż 15 000 stacji paliw na całym świecie, wciąż rozwijając swoją sieć, co potwierdza wysoki poziom świadczonych usług. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń koncernu, Total Polska postanowiła wejść na rynek detalicznej sprzedaży paliw.

 

„Naszym pierwszym celem jest otwarcie 100 stacji w ciągu najbliższych dwóch lat. Naszym priorytetem jest budowanie relacji z partnerami dzielącymi naszą pasję do wysokiej jakości produktów i usług” – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

 

Na tym etapie większość stacji paliw Total będzie zlokalizowana w zachodniej i południowej Polsce. Plan rozwoju zakłada również rozszerzenie obszaru działalności na inne regiony kraju.

 

Co sprawia, że stacje paliw Total są wyjątkowe?

 

ü  Najwyższej jakości produkty oraz ekskluzywna gama paliw premium Total Excellium, produkowana i importowana z Niemiec. Paliwa Excellium utrzymują czystość silnika i pomagają zmniejszyć zużycie paliwa.

ü  Od marca 2015 klientom flotowym zostanie umożliwione korzystanie z kart paliwowych Eurotrafic
w Polsce, a także na ponad 12 000 stacji w całej Europie.

ü  Gościnna atmosfera i dbałość o satysfakcję klienta to priorytet na stacjach Total. Na wszystkich stacjach zapewnione są darmowe cukierki przy kasie oraz bezpłatne Wi-Fi. Dla Total kluczową rolę odgrywa zadowolenie klientów, którzy mogą wyrazić swoją opinię o stacji paliw przy pomocy nowoczesnej aplikacji dostępnej na tablecie.

ü  Kąciki kawowe Pause Café, dzięki którym będzie można spędzić przyjemne chwile w przerwie
w podróży.

ü  Nienagannie czyste stacje paliw z przejrzystym układem komunikacji i nieskazitelnymi urządzeniami towarzyszącymi.

ü  Wiele więcej niespodzianek, o których poinformujemy w najbliższym czasie!