Sztab Korporacyjny Eniro energetycznie zagrał podczas WOŚP

Eniro Polska, właściciel marki Panorama Firm, od kilku lat jest aktywnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku, podczas 23 Finału, w siedzibie Eniro Polska po raz drugi zorganizowano Sztab Korporacyjny WOŚP – projekt angażujący pracowników i ich bliskich, wpisujący się w realizację działań firmy z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

„W ostatnią niedzielę warszawska siedziba Eniro Polska zmieniła się w prawdziwy, kolorowy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wolontariusze i uczestnicy Sztabu Korporacyjnego Eniro podczas wspólnej zabawy zbierali datki na rzecz WOŚP.” – mówi Sabina Kornblit, Specjalista ds. PR. “Nasza firma jest silnie kojarzona z wyszukiwaniem lokalnym w Internecie m.in. stąd też duże zaangażowanie firmy i jej pracowników w lokalne działania, wydarzenia i inicjatywy społeczne. Pracownicy Panoramy Firm od wielu lat z przyjemnością kwestują na rzecz Wielkiej Orkiestry”. – dodaje Sabina Kornblit.

Podczas 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze zbierali środki przeznaczone dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki seniorów. Mając na uwadze motyw przewodni 23 Finału i fakt, że Sztab Korporacyjny Eniro będą odwiedzać pracownicy i ich rodziny, firma AdrenalTika przygotowała profesjonalne kursy pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych.

Dla uczestników Sztabu Korporacyjnego Eniro zostało przygotowanych wiele atrakcji. Dla dzieci, oprócz kursu pierwszej pomocy, między innymi malowanie buziek, skręcanie balonów i tworzenie rzeźb z masy solnej. Dla spragnionych sportowych emocji zorganizowano cieszący się dużym zainteresowaniem turniej w ping-ponga. Wśród łasuchów ogromnym powodzeniem cieszyła się „dolina ciasteczkowa”. Chętni mogli za symboliczną opłatą spróbować aż 8 rodzajów wypieków przygotowanych przez pracowników Panoramy Firm i zdecydować, które ciasto jest najsmaczniejsze.

Największym hitem imprezy okazały się licytacje. Przygotowano 16 zestawów z przedmiotów, które przekazała Panorama Firm, WOŚP oraz partnerzy biznesowi Eniro Polska – firmy: Sietom Sp. z o.o., Hines Polska Sp. z o.o., Gras Savoye Polska, Polkomtel Sp. z o.o. ,Toyota Radość Sp. j.

Wolontariusze zbierali datki do puszek w okolicy biura, a także podczas zorganizowanej licytacji i konkursu „Eniro na Słodko”. Dzięki zaangażowaniu pracowników firmy i hojności darczyńców Sztab Korporacyjny Eniro mógł aktywnie wesprzeć 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.