Na szczyt legendarnego Mnicha

Fot. ECCO HighWalk Tatry

Wystartował ECCO HighWalk Tatry – ogólnopolski projekt charytatywny organizowany przez firmy ECCO i GORE-TEX®. W ramach akcji dwie grupy śmiałków, wyłonione w internetowym konkursie, pod dowództwem znanych miłośników gór, już 11 października zdobędą szczyt legendarnego Mnicha. O dotacje zawalczą Fundacja Radia ZET oraz Tatrzański Park Narodowy.

Akcja łączy aktywny wypoczynek z pomocą potrzebującym. Założeniem projektu jest przełamywanie własnych barier i ograniczeń. Konsekwentne dążenie do celu
i zdobywanie kolejnych szczytów. Inicjatywa pokazuje jak jednocześnie pomagać sobie i nieść pomoc innym.

W projekcie może wziąć udział każdy kto kocha góry, wspinaczkę i docenia uroki polskich Tatr. Wystarczy zgłosić swoją kandydaturę za pośrednictwem formularza na stronie www.facebook.com/ECCOPoland i udowodnić, że jest się jednym z dziesięciu wspaniałych, którzy zasługują na to, by 11 października zmierzyć się ze sobą i z górą Mnich w towarzystwie znanych i cenionych ambasadorów ECCO HighWalk Tatry. Wytypowani szczęśliwcy utworzą dwie drużyny towarzyszące kapitanom dwóch organizacji, które stanęły do rywalizacji o dotację.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.