Sylwia Gaczorek zdradza swoje pomysły na oszczędzanie #DlaWiększejIdei

Fot. Kampania #DlaWiększejIdei

Sylwia Gaczorek, autorka bloga sylviagaczorek.blogspot.com zachęca do oszczędzania dla Większej Idei, w ramach trzeciej odsłony najnowszej kampanii Idea Expert, zachęcającej Polaków do realizowania marzeń poprzez zmianę codziennych nawyków.

 

Sylwia Gaczorek odsłania swoją Większą Ideę i sprawdzone pomysły na oszczędzanie

Dla mnie większą Ideą jest zdrowe „fit” życie z wykorzystaniem prostych sposobów, w myśl zasady „zrób to sam” – zdradza blogerka zaangażowana w kampanię Idea Expert. Ćwiczenia w parku czy bieganie na świeżym powietrzu oraz samodzielne przygotowywanie zdrowych i energetycznych posiłków w domu, to tylko kilka ze sposobów na oszczędzanie, za pomocą których autorka bloga sylviagaczorek.blogspot.com chce zrealizować swój wymarzony cel.

Dziś marzę o bieżni w domu i wiem, że możliwość swobodnego spłacania rat pozwoli mi zrealizować ten cel bez konieczności długiego czekania – mówi w swoim filmie, który można już zobaczyć na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl oraz w kanale You Tube https://www.youtube.com/watch?v=jHQcATBZsWw&list=PLulmKqZYmBqjMDSOdHKa4mUfUfz9vV9Py

Wszystko #DlaWiększejIdei!

Do oszczędzania poprzez zmianę nawyków czy eliminacji niezdrowych przyzwyczajeń zachęca pięcioro blogerów zaangażowanych w kampanię Idea Expert. Blogerzy przekonują, że rozsądne oszczędzanie jest skutecznym sposobem ułatwiającym realizowanie pasji i marzeń. Pieniądze odłożone dzięki temu pomagają wcześniej spłacić kredyt lub zdecydować się na jego zaciągnięcie, by nie odkładać realizacji marzeń w nieskończoność.

Na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl można znaleźć praktyczne porady dotyczące możliwości oszczędzania, na co dzień (zakładka inspiRATOR!) oraz wziąć udział w konkursie na najlepszy film prezentujący Większą Ideę na oszczędzanie i sposób na jej realizację. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: kurs kitesurfingu, kamera Go Pro HERO 3 + Black Edition, inteligentna zabawka Bo i Yana oraz iPad mini Retina, elegancka torebka FurlaCandy Satchel, rower Electra oraz nagroda specjalna, skuter Romet Retro.

  • Kreacja: GoldenSubmarine
  • Produkcja filmów:The Polaks
  • Planowanie i zakup mediów: Sales&More
  • Social media: Valkea Social Media