Swildens – Szyk w stylu vintage

Artystyczna elegancja, rock i klasyka to inspiracje, które odnaleźć możemy w kolekcjach francuskiej marki Swildens. 

Swildens to brand stworzony przez Juliette Swildens, wywodzącą się z artystycznej francuskiej rodziny projektantkę. Pasja do sztuki i otaczające ją od wczesnego dzieciństwa inspiracje zaowocowały powstałą w 2003 roku marką Swildens. Do tej pory miłośnicy mody mogli odwiedzić w Polsce jedynie butik Bonpoint, znany na całym świecie i należący do rodziców projektantki sklep, w którego ofercie znaleźć można luksusowe ubranka i akcesoria dziecięce. Jednak dzięki butikowi MyFrenchMood.pl, skupiającym najlepsze kolekcje prêt-à-porter francuskich marek, Swildens zawitało również do naszego kraju.

Kolekcje Swildens to połączenie kobiecości i męskich fasonów ze stylem vintage w iście paryskim wydaniu. Ubrania łączą w sobie artystyczną elegancję, styl boho, rocka i klasykę poprzez najwyższej jakości materiały, wyrafinowane kolory i kobiece kroje. W kolekcjach odnaleźć można inspiracje latami 70-tymi, 80-tymi i 90-tymi, które pozwalają na tworzenie ponadczasowych stylizacji na każdą okazję.

Butik MyFrenchMood.pl zabiera nas na modowy spacer po Paryżu. Pozwala poczuć atmosferę inspirującej dzielnicy Le Marais i odkryć ubrania znanych marek oraz niszowych projektantów, dotychczas niedostępnych w Polsce. Sklep powstał z myślą o kobietach nowoczesnych, zainteresowanych modą, przywiązujących wagę do jakości i detali, chcących wyrazić swoją osobowość poprzez styl. W jego ofercie znajdziemy również kolekcje Vanessa Bruno Athé, BA&SH, Gat Rimon i Eleven Paris.