Świętuj I urodziny portalu Gamedot.pl podczas Poznań Game Arena 2014

Serwis społecznościowy oraz największa sieć sklepów dla graczy w Polsce – Gamedot, będzie świętował swoje pierwsze urodziny podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena. W programie mnóstwo atrakcji, konkursów i nagród do rozdania. Będzie również tort urodzinowy i specjalni goście jak: Piotr ‘Izak’ Skowyrski i Bartosz ‘Bartas’ Tritt.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania naszych I urodzin. Koniecznie odwiedźcie nasze stanowisko, będzie tam na Was czekać  mnóstwo atrakcji. „Na scenie głównej zaprezentujemy najnowszą aplikacje mobilną, którą już wkrótce będziecie mogli zainstalować na swoim smartfonie. Dzięki temu wymiana gier, a niebawem czatowanie, czy zakup akcesoriów i gier będzie proste jak nigdy dotąd”, wyjaśnia Bartosz Chmielewski, dyrektor portalu Gamedot.pl

Podczas imprezy będziesz miał okazje zagrać w najnowsze tytuły gier na wysokiej klasy komputerach gamingowych. Ponadto odbędzie się turniej Counter Strike Global Offensive, komentowany przez naszego gościa Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego.

 

Jeśli jesteś fanem futbolu lub stałeś się nim podczas ostatnich 7 dni, dzięki popisom polskiej reprezentacji, to mamy dla Ciebie nie lada gratkę. Osobiście będziesz mógł zmierzyć się w grze FIFA 15 na PS4 z najbardziej utytułowanym, polskim graczem FIFA – Bartoszem ‘Bartasem’ Trittem.

 

Mało atrakcji? to czytaj dalej. Oprócz tego co godzinę na stoisku Gamedot.pl odbędzie się konkurs, a w nim do wygrania ciekawe nagrody. Ponadto będziesz mógł poznać redaktorów serwisu, wymienić z nimi opinie i uwagi. Dodatkowo przez cały okres trwania targów będzie otwarty nasz sklep z całą masą gier, sprzętu gamingowego oraz rozmaitych gadżetów i koszulek.

 

Czekamy na Ciebie w dniach od 24-26 października b.r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 7A, przy stoisku 14-15. Nie zapomnij zaprosić przyjaciół. Obecność obowiązkowa!