Świąteczne trendy Moodo

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to kulminacyjny moment w roku. Grudzień to jedyny miesiąc, który bez względu na to gdzie jesteśmy i co robimy kojarzy się nieodmiennie z zakupami. Z tymi najprzyjemniejszymi, na które wszyscy czekają cały rok. Na tę okazję MOODO przygotowało specjalne propozycje świątecznych upominków i stylizacji.

 

Marka przygotowała wyjątkowo szeroki wybór akcesoriów, które mogą być doskonałym prezentem gwiazdkowym lub eleganckim urozmaiceniem zimowej stylizacji. Obszerne szale, kominy czy czapki wspaniale komponują się z zimowymi płaszczami. Stanowią również praktyczny pomysł na świąteczny upominek. Prezentową ofertę marki uzupełniają zawsze eleganckie gift karty, są one nowoczesnym i praktycznym wariantem prezentowych propozycji, który z pewnością zaoszczędzi czasu na poszukiwanie idealnego prezentu.

 

Klimat najnowszej kolekcji marki zdecydowanie nawiązuje do grudniowych, świątecznych okoliczności. Specjalna linia LUXURY CASUAL to propozycja dla tych, którzy oprócz poszukiwania prezentu rozglądają się również za odświętnymi stylizacjami. Z pewnością znajdą dla siebie eleganckie koszule w fasonach od bardzo formalnych po zwiewne tiule i kobiece fasony. Spodnie ,,slim” doskonale będą wyglądały w eleganckim duecie z klasyczną marynarką czy połyskującym kardiganem. Oprócz szlachetnej i uniwersalnej czerni, kolekcję uzupełniają odcienie pudrowego różu, błękitu czy bordo. Różnorodność nie tylko odcieni ale i fasonów czy faktur z pewnością ułatwi każdemu odnalezienie swojego świątecznego stylu.

 

Czas na świąteczny shopping kolekcja LUXURY CASUAL czeka na Ciebie  w salonach MOODO!

 

www.moodo.pl