Stylowy maraton magazynu HOT Moda w Centrum Handlowym Osowa

Już w weekend 29-30 listopada gdańskie Centrum Handlowe Osowa zaprasza wszystkie fashionistki na moc modowych atrakcji. Klientki, które odwiedzą CH Osowa będą mogły wziąć udział w spotkaniach ze stylistkami magazynu HOT Moda, poddać się jesiennym metamorfozom oraz wejść do gry o samochód Alfa Romeo MiTo, który stanowi nagrodę w konkursie organizowanym przez Partnera wydarzenia – magazyn HOT Moda.

Stylowy Maraton to specjalnie stworzona strefa, w której klientki CH Osowa będą mogły obejrzeć ubrania oraz akcesoria wyselekcjonowane przez stylistki magazynu HOT Moda. W kąciku „Szczęśliwa 30” ekspertki będą udzielać porady stylizacyjne, w tym m.in. doradzą, w jakich zestawach dana sylwetka prezentuje się najkorzystniej. Podpowiedzą także, jakie trendy w modzie obecnie obowiązują.

Do dyspozycji uczestniczek wydarzenia będą również stanowiska kosmetyczne, przy których klientki będą mogły uzyskać porady dotyczące pielęgnacji i makijażu. Wizażystki marki Dior oraz styliści fryzur marki Kevin Murphy pokażą, jak wykonać profesjonalny makijaż oraz zadbać o piękne włosy.

Aby grać o nagrodę główną, samochód Alfa Romeo MiTo, wystarczy przyjść do Centrum Handlowego Osowa w dniach 29-30 listopada, zakupić dowolną odzież oraz magazyn HOT Moda. Następnie należy zgłosić się do stoiska HOT Moda, wypełnić formularz konkursowy i tego samego dnia do godz. 24:00 przesłać zdjęcie swojej samodzielnie przygotowanej stylizacji. Jury wybierze zwycięską stylizację z Centrum Handlowego Osowa, a jej autorka zakwalifikuje się do finału, w którym zdobywca nagrody głównej odjedzie samochodem Alfa Romeo MiTo oraz weźmie udział w sesji zdjęciowej dla magazynu HOT Moda.

Najbliższy weekend w Centrum Handlowym Osowa upłynie pod znakiem mody i stylu. Specjalnie dla wszystkich fashionistek zorganizowaliśmy Stylowy Maraton razem z magazynem HOT Moda, podczas którego każda nasza klientka będzie mogła poczuć się pięknie i kobieco. Już dziś zapraszam wszystkie Panie do wspólnego poznawania świata mody i urodymówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin akcji „Stylowy maraton HOT Moda” dostępny jest na stronie internetowej www.milionkobiet.pl.