Stephane Antiga w Prime Speakers

Stephane Antiga, trener złotej drużyny polskich siatkarzy, rozpoczyna współpracę z Prime Speakers – pierwszą polską agencją spikerów dla biznesu.

 

Biuro Prime Speakers wspiera Stephane’a Antigę w kontaktach z partnerami biznesowymi. Agencja reprezentuje trenera polskiej złotej reprezentacji siatkarzy w zakresie pozyskiwania zleceń oraz organizacji jego wystąpień dla firm i instytucji. Współwłaścicielem biura jest agencja PR Linkleaders, która będzie odpowiadała za strategię i promocję spikera w relacjach z biznesem.

 

Rozpoczęcie stałej współpracy z tak inspirującą osobą to duże osiągnięcie dla naszej organizacji. Stephane Antiga wie doskonale, jak w skuteczny sposób osiągać sukces, jak motywować, inspirować oraz budować zespół liderów i zwycięzców. Jego niepodważalne atuty jako specjalisty w zakresie motywacji oraz myślenia strategicznego mogą być wielką inspiracją każdej firmy czy instytucji – uważa Michał Kobosko, Partner w Prime Speakers.

 

Stephane Antiga to legenda siatkarskiej reprezentacji Francji oraz wieloletni zawodnik czołowych polskich drużyn, m.in. Skry Bełchatów. Jest selekcjonerem reprezentacji Polski siatkarzy, z którą osiągnął złoty medal mistrzostw świata. Należy do najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych zagranicznych osobowości w Polsce.

 

Prime Speakers to pierwsze polskie biuro mówców, prelegentów i spikerów, wyspecjalizowane w wysoce merytorycznych usługach na rzecz biznesu oraz instytucji zajmujących się tematyką społeczną i gospodarczą. Biuro Prime Speakers reprezentuje najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin nauki, biznesu, gospodarki, finansów i polityki. Biuro jest partnerem agencji PR Linkleaders. Prezesem zarządu obu spółek jest Tomasz Podolak.