Sodexo partnerem kongresu Facility Management

Podczas tegorocznej VIII edycji Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management organizatorzy zaserwują uczestnikom sporą dawkę profesjonalnej wiedzy i inspiracji.
W szerokim gronie partnerów wydarzenia, znalazło się Sodexo On-site Services,
jedna z czołowych firm odpowiadająca za kompleksową obsługę oraz prawidłowe działanie największych biurowców, galerii handlowych czy parków logistycznych.

 

Kongres Facility Management jest jednym z najciekawszych spotkań w branży nieruchomości komercyjnych w Polsce. VIII edycja kongresu odbędzie się w dniach 16-17 października
w warszawskim hotelu Courtyard Mariott na Okęciu.

 

Wiedza z pierwszej ręki

 

Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management to wspaniała okazja, aby zdobyć nie tylko profesjonalną wiedzę dotyczącą funkcjonowania i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, ale także poznać najnowsze rozwiązania technologiczne. W trakcie dwudniowego spotkania uczestnicy będą mięli okazję wysłuchać wykładów dotyczących najbardziej aktualnych zjawisk zachodzących w sferze zarządzania nieruchomościami, zarówno w aspekcie ich technicznego utrzymania, jak i komercjalizacji. O tym, jak wygląda aktualna sytuacja w branży obsługi nieruchomości, opowie m.in. Sylwia Muller, Dyrektor Operacyjna Sodexo Polska, która została zaproszona do uczestnictwa w panelu dyskusyjnym poświęconym rynkowi FM. Podczas prelekcji „ISO 55 000 – nowa jakość w zarządzaniu usługami Facility Management”, poprowadzonej przez Ekspertów ds. Technicznych w Sodexo, Sylwestra Nowickiego oraz Norberta Ślusarczyka, słuchacze będą mieli okazję poszerzyć wiedzę na temat nowoczesnego systemu umożliwiającego efektywne zarządzanie aktywami.

 

Ciekawym elementem dwudniowego spotkania, będzie pokaz kulinarny połączony z degustacją wyjątkowych dań, poprowadzony przez Roberta Lacha – Szefa Kuchni Restauracji Sodexo Prestige znajdującej się na Stadionie Narodowym. Mistrz, serwował będzie takie przysmaki jak ostrygi z pianą z szampana, kaczka sous vide z musem z pieczonych jabłek oraz małże
św. Jakuba z musem z topinamburu.

 

Ponadto, wszyscy uczestnicy Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management, będą mogli odwiedzić stoisko Sodexo On-site Services i porozmawiać z ekspertami w dziedzinie facility management.