Smartwatche z funkcją telefonu

MyKronoz, szwajcarski producent smartwatchy poinformował o udziale w targach CES 2015. Impreza jak co roku odbędzie się w Las Vegas w dniach od 6 do 9 stycznia 2015 r.

W trakcie targów zostanie zaprezentowana kolekcja zegarków z funkcją telefonu komórkowego. ZeTel oraz ZePhone to najnowsza linia produktów MyKronoz, która oprócz podstawowych  funkcji smartwatcha umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych bez potrzeby użycia telefonu. Dzięki karcie SIM, którą montuje się w zegarku możesz zapomnieć o tradycyjnym telefonie i rozmawiać z przyjaciółmi w wygodny dla siebie sposób.

Podczas imprezy, MyKronoz zaprezentuje również kolekcję hybrydowych smartwatchy ZeClock, które łączą zalety zegarka analogowego o klasycznym wzornictwie i zaawansowanej technologii. Wyposażone w mechanizm kwarcowy  odmierzają czas z iście szwajcarską precyzją. To co czyni z nich smartwatcha to złącze Bluetooth, dzięki któremu łatwo połączysz zegarek ze smartfonem oraz liczne funkcje jakie oferuje ZeClock w duecie z telefonem.

CES czyli Consumer Electronic Show to jedyna w swoim rodzaju impreza, która rokrocznie gromadzi tysiące producentów i profesjonalistów z całego świata. Podczas imprezy odbywają się premiery najnowszych rozwiązań technologicznych firm z niemal całego świata. Wśród nich nie zabraknie producenta MyKronoz i szerokiej kolekcji galanterii elektronicznej, która w Polsce ostatnio staje się coraz bardziej popularna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska nr 70643, gdzie będzie okazja poznać nasze najnowsze produkty.