SM MLEKPOL w ekstraklasie podlaskiego biznesu

Znane są wyniki XI rankingu Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw. Nagrody odebrało jedenaście firm uznanych za największe oraz najbardziej rozwojowe. W kategorii Największy Przychód zwycięzcą została SM MLEKPOL.

Jak co roku firmy nagrodzono w następujących kategoriach: Największy Przychód, Zysk, Zatrudnienie, Dynamika wzrostu liczby pracowników, Firma Roku, a także w nowo wprowadzonych kategoriach Debiut Roku oraz Awans Roku. Kategorią, która uległa zmianie jest Menedżer Roku. W najbardziej prestiżowej kategorii, za jaką uznaje się Największy Przychód, osiągnąwszy obrót w wysokości 3 miliardów 570 milionów złotych, bezkonkurencyjnie zwyciężyła SM MLEKPOL z Grajewa.

– Nagroda ta jest rezultatem przerobu naszego surowca, mleka, które jest białym złotem nie tylko Podlasia, ale i wszystkich województw, na obszarze których działa Mlekpol – powiedział odbierający wyróżnienie Józef Wysocki z SM Mlekpol w Grajewie.

Podlaska „Złota Setka” przedsiębiorców to jeden z najbardziej prestiżowych  rankingów biznesowych w województwie podlaskim. Od jedenastu lat jest on organizowany przez redakcję „Kuriera Porannego”.