Składane słuchawki do smartfona

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży nowy model słuchawek Sony. Dzięki współpracy ze smartfonami zapewniają wygodę w użytkowaniu. Składana konstrukcja ułatwia przenoszenie, co z pewnością docenią aktywni użytkownicy mobilnego sprzętu audio.

Słuchawki Sony MDR-ZX110AP dzięki 30-milimetrowym przetwornikom akustycznym typu dynamicznego, zapewniają czyste, zrównoważone brzmienie. Nowoczesne wzornictwo słuchawek oraz wygodny pałąk na głowę to połączenie stylu i ergonomii. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki na ulicy, w domu, czy w podróży usłyszysz swój ulubiony album w komfortowy sposób.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona z systemem Android możesz łatwo zwiększyć ich funkcjonalność i korzystać z pilota oraz mikrofonu umiejscowionego na przewodzie. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość prowadzenia rozmów bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni. Poczuj pełną swobodę np. podczas prowadzenia samochodu czy roweru.

Wyposażone w system Beat Response Control poradzą sobie z reprodukcją najmocniejszych partii basowych, co szczególnie docenią miłośnicy współczesnego brzmienia. Szczelnie, zamknięte nauszniki ograniczają do minimum hałas z zewnątrz i pozwalają skupić całą uwagę na ulubionej kolekcji nagrań.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST