Salon Vinotti w Europie Centralnej już otwarty

Wyjątkowy design, najwyższej klasy surowce, niepowtarzalne kolekcje tworzone przez artystów z całego świata – to wszystko jest już dostępne dla klientów centrum handlowego Europa Centralna w Gliwicach. W sobotę 22 listopada nastąpiło uroczyste otwarcie salonu jednej z najbardziej prestiżowych firm meblowych w Polsce, marki Vinotti.

Vinotti to jedna z najprężniej rozwijających się firm z segmentu meblowego i wyposażenia wnętrz w Polsce, uhonorowana wieloma nagrodami zarówno branżowymi, jak i przyznanymi przez zadowolonych klientów. Nie bez powodu. Vinotti to miejsce, gdzie każdy miłośnik pięknych wnętrz znajdzie coś dla siebie – od unikatowych mebli, które nadadzą wyjątkowy charakter każdemu pomieszczeniu, po nietuzinkowe dodatki i finezyjne elementy dekoracyjne.

Z okazji otwarcia salonu, na klientów czeka mnóstwo atrakcji oraz specjalnych ofert cenowych, m.in. trwająca do 1 grudnia Czystka Magazynów, z rabatami do 50% od cen regularnych, a także dodatkowe upusty cenowe na artykuły dekoracyjne. Sklep marki Vinotti zajmie powierzchnię ponad 800 m kw. w parku handlowym.

– Cieszymy się, że w gronie najemców naszego centrum znalazła się marka taka jak Vinotti. Europa Centralna umocniła pozycję lidera w segmencie oferty meblowej i wykończenie wnętrz w regionie. – mówi Dorota Beltrani, Leasing & Asset Manager w EC Property Management, spółce, która zarządza centrum.

Europa Centralna to jedno z największych centrów handlowych w regionie. Oferta z segmentu DYI i wykończenia wnętrz zajmuje powierzchnię ponad 21 tys. metrów kwadratowych – w centrum znajdują się już takie marki, jak: Castorama, Jula, Jysk, Meble Dobrodzień i Kalwaria, Bel-Pol, AMT Studio, Almira Design Studio, mające sklepy w parku handlowym, a także Home&You w części galeryjnej.