Salon Lavard już w Europie Centralnej!

W Europie Centralnej miało miejsce otwarcie salonu Lavard. Lokal zajmuje powierzchnię ponad 80 m2 i znajduje się w części galeryjnej centrum. Jest to znana polska marka odzieżowa przeznaczona dla mężczyzn.

Klientami marki Lavard, obecnej na Polskim rynku od 1975, są mężczyźni w każdym wieku, którzy poprzez ubiór chcą podkreślić swoją elegancję, niezależność, pewność siebie oraz niepowtarzalny styl. Wszystko to oczywiście przy wysokich poziomach wygody i komfortu. Ubrania wykonane są z wysoko jakościowych materiałów, można je założyć na każdą okazję i podążają za obowiązującymi obecnie na rynkach odzieżowych trendami.

– W Lavard dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wyjątkowo dużo uwagi zwracamy na wykończenie naszych produktów, dzięki czemu możemy być pewni naszej oferty – mówi Anna Suchorabska Pęciak, kierownik salonu Lavard. – Lavard to firma rodzinna, która swoje doświadczenie budowała w oparciu o relacje z klientami. To właśnie dlatego jesteśmy świadomymi kreatorami męskiego świata mody.

– Pojawienie się salonu Lavard w Europie Centralnej ugruntowuje naszą pozycję jako wiodącego ośrodka spotkań ludzi związanych z modą. Kultowe już spotkania EC Blog Spot nabiorą nowego wymiaru, być może uda nam się zainteresować męską część świata mody do częstszych odwiedzin naszego centrum. Lavard doskonale wpasowuje się w obecny układ marek w EC, doskonale go uzupełnia i jednocześnie wprowadza nową jakość – mówi Dorota Beltrani, Leasing & Asset Manager w EC Property Management, spółce zarządzającej C.H. Europa Centralna.

Aktualnie Lavard oferuje w swoich salonach jesienno-zimową kolekcję, która spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. W tym sezonie wysoko skrętne wełny Vitale Barberis i Zignione doskonale współgrają z wzorzystymi jedwabnymi krawatami wprost z Półwyspu Apenińskiego, a na bardziej mroźne wieczory warto zaopatrzyć się we flanelowy garnitur lub wełnianą marynarkę. Formalnie, praktycznie, po włosku, na sportowo lub na miasto – wszystko to w salonie Lavard w Europie Centralnej!

Asortyment marki Lavard idealnie uzupełni bogatą ofertę zarówno handlową, jak i usługową centrum skierowaną do mężczyzn. Na terenie centrum regularnie odbywają się wyjątkowe na skalę regionu  wydarzenia, jak np. Męski Świat, czy Europa Centralna Ekstremalnie, które przyciągają rzesze miłośników różnego rodzaju sportów ekstremalnych, a także fanów i posiadaczy dwóch i czterech kółek.