Od Safari po Festiwal Kolekcja damska na sezon Wiosna-Lato 2015

American Eagle Outfitters na nadchodzący sezon to przede wszystkim nonszalancja i wygoda. Kolekcję można podzielić na 4 wyraźne linie opierające się na inspiracjach klimatami festiwalowymi, Dzikim Zachodem, kolorem indygo, dżinsem, trendem sportowym i stylem Vintage.

W linii festiwalowej króluje styl Boho. Pojawiają się w niej długości maxi, kimona, wzory kwiatowe, szydełkowe i tie-dye, luźne topy i falbany. Dziki Zachód to dżins ponad wszystko. A dżins ewidentnie kojarzy się ze stylem retro, postrzępionymi detalami czy przepięknymi kolorami błękitów poczynając od jasnych odcieni a kończąc na głębokim indygo. Trend sportowy od kilku sezonów pojawia się w wielu kolekcjach wybiegowych, a marki od dawna przekonują Nas, że ubrania sportowe nie są przeznaczone jedynie na siłownię, ale idealnie sprawdzają się także w sytuacjach codziennych, bardziej oficjalnych.
Styl Vintage to trend, który w każdym sezonie znajduje swoich admiratorów, ale tak naprawdę w każdej szafie jest miejsce na ubrania z detalami militarnymi, poncha czy postarzone dżinsy.

www.facebook.com/AmericanEaglePoland

Sklepy marki American Eagle Outfitters, z dostępną w sprzedaży kolekcją Aerie, znajdują się w Galerii Mokotów oraz w Arkadii.