Resturacje przyjazne dzieciom

Jeszcze nie tak dawno wyjście z dziećmi do restauracji było nie lada wyzwaniem. Na szczęście w ostatnim czasie podejście wielu restauratorów zmieniło się najmłodsi goście są bardzo mile widzianymi klientami, a czekające tam na nich kulinarne atrakcje sprawiają ogromną frajdę nawet największym niejadkom. PizzaPortal.pl, największy serwis do zamawiania jedzenia online, sprawdził jakie restauracje należące portalu, mają menu przygotowane specjalnie dla dzieci.

Najmłodszych trzeba przede wszystkim zainteresować posiłkiem, zwłaszcza gdy jedzenie nie należy do ich ulubionych czynności. Restauracje oprócz wyszukiwania nowych potraw odpowiednich dla dzieci (łagodne, zdrowe, nietuczące), decydują się również na atrakcyjne nazwy czy formy dań, które zaciekawią małych smakoszy. Pizza Myszki Miki, Makaron Krecika czy Z Kociołka Baby Jagi to tylko niektóre oryginalne nazwy zachęcające malców do zjedzenia obiadu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze specjalnym zestawieniem przygotowanym przez serwis PizzaPortal.pl, które przedstawia restauracje przyjazne dzieciom z 11 miast w Polsce. Mini raport PizzaPortal.pl opisuje nie tylko przykładowe dania jakie znajdziemy w wybranym lokalu, ale także podaje cenę danego posiłku, co z pewnością będzie cenną informacją dla rodziców.