Rabaty dla smakoszy w Centrum Korona

Już w najbliższy weekend – 28-30 listopada – wrocławskie Centrum Korona zaprasza na kulinarne rabaty. Tylko w najbliższy weekend wybrani najemcy Centrum Korona przygotowali atrakcyjne zniżki, które dostępne będą na ulotkach rozdawanych w Centrum oraz w specjalnej aplikacji mobilnej Qpony.pl. To doskonała okazja, aby rozsmakować się w ofercie gastronomicznej Korony.

Specjalne oferty rabatowe na weekend 28-30 listopada przygotowały m.in. Cukiernia Sowa, gdzie będzie można odebrać darmową kawę przy zakupie kostek na wynos powyżej 30 złotych lub lodziarnia Grycan, która zaprasza na firmowego rożka w atrakcyjnej cenie. Kupony zniżkowe oferować będą także China House, North Fish, Lody Punto, McDonald’s, KFC, Pizza Hut, Coffee Heaven, Greco, New York Hot Dog oraz FreshPoint.

Kulinarne rabaty najemców restauracyjnych Centrum Korona uzupełnia oferta przygotowana przez Księgarnię Matras, w której książki o tematyce kulinarnej i dietetycznej zakupimy w najbliższy weekend z 20% rabatem.

„W ostatni weekend listopada zapraszamy wszystkich smakoszy do Centrum Korona na kuponową promocję. Specjalne oferty rabatowe z pewnością skuszą niejednego amatora dobrego jedzenia” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Oferty rabatowe dostępne będą na stronie internetowej www.centrum-korona.pl. Kupony będzie można znaleźć także w aplikacji mobilnej QPONY oraz na stronie www.qpony.pl/centrumkorona.