Przywitaj apokalipsę zombie z Gamedot

Gamedot, serwis społecznościowy oraz sieć sklepów dla graczy zaprasza wszystkich na premierę gry Dying Light. Impreza odbędzie się o godzinie 20.00 w Multikinie przy ul. Królowej Jadwigi 51 w Poznaniu. Na uczestników imprezy czekają atrakcje i konkursy z nagrodami.

 

Dla tych, którzy z niecierpliwością wyczekują premiery gry Dying Light mamy zaproszenie na imprezę organizowaną przez portal Gamedot  do Multikina w Poznaniu. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i wspaniałą zabawę. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursach, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Ponadto każdy będzie mógł spróbować swoich sił podczas gry na najnowszych konsolach Play Station 4.

Aby przybliżyć Wam klimat gry Dying Light zaplanowaliśmy start imprezy na godzinę 20.00. Mniej więcej o tej porze swoją aktywność zaznaczają istoty, które przenikają świat żywych i umarłych. Niech więc Was nie zdziwi, jeśli podczas zabawy natkniecie się na „prawdziwych zombie” rodem z miasta Harran. Wieczór zwieńczy promocyjna sprzedaż tytułu Dying Light oraz akcesoriów związanych z grą.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Multikina 51. Na hasło: „Przywitaj apokalipsę zombie razem z Gamedot” – wstęp wolny. Nie zapomnijcie zaprosić przyjaciół.

 

O Gamedot

 

Portal gamingowy oraz sieć sklepów dla graczy, która może się poszczycić największą liczbą salonów sprzedaży w całej Polsce.

Serwis Gamedot.pl to doskonałe źródło informacji dla każdego miłośnika gier, poczynając od najświeższych wiadomości, recenzji, felietonów poprzez relacje z imprez i turniejów e-sportowych, na dziale sprzętu gamingowego kończąc.