O przyszłości elektroenergetyki w halach Neptunusa

Fot. Neptunus

W dniach 16-19 września odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich Energetab 2014. Wydarzenie poświęcone jest efektywnym sposobom wykorzystywania energii elektrycznej oraz odnawialnym źródłom energii. Ponad 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji zaprezentuje najnowsze produkty dla polskiej energetyki. Infrastrukturę na wydarzenie zapewni firma Neptunus, specjalista w dostarczaniu budowli tymczasowych.

Elektroenergetyczny wrzesień
Energetab to największe targi branży elektroenergetycznej w Polsce. Uczesnicy mogą się spodziewać takich atrakcji jak seminaria, konferencje, wystawy nowoczesnych maszyn, urządzeń, aparatów oraz aplikacji związanych z generowaniem energii. Podczas wydarzenia odwiedzający zobaczą również materiały zwiększające niezawodność przesyłania energii oraz poznają sposoby na podniesienie efektywności jej wytwarzania i użytkowania. Targi odbędą się w dniach 16-18 września w Bielsku-Białej. Na miejscu spotkają się zarówno najwięksi gracze w branży, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Organizatorzy przewidzieli także konkursy na najbardziej interesującą prezentację targową oraz najlepszy krajowy produkt z obszaru energetyki. W tym roku do Komisji Konkursowej wpłynęło aż 71 zgłoszeń produktów.

Ze względu na szeroki przekrój tematyczny ekspozycji, Energetab odwiedza wielu gości. W 2013 roku na bielskie targi przyjechało aż 21 tysięcy osób. Na tak duże wydarzenie potrzebna jest odpowiednia infrastruktura. W tym roku za ten obszar odpowiada firma Neptunus specjalizująca się w dostraczaniu struktur tymczasowych. Neptunus wybuduje dwa obiekty typu Alure Globe o powierzchni 450 m2 oraz 300 m2. Różnego typu budowle firmy były już wykorzystywane podczas organizacji wielu międzynarodowych konferencji, targów, a także wydarzeń sportowych, m.in. Targów Inter Cars, Targów Argotech czy Konferencji Klimatycznej ONZ.
“Cieszy nas zaufanie, jakim obdarzają nas organizatorzy prestiżowych wydarzeń międzynarodowych i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby projekt został zrealizowany na najwyższym poziomie” – mówi Dorrie Eilers, dyrektor firmy Neptunus.