„Promocja z gwiazdką” – w świątecznej kampanii marki Zelmer

Wielkimi krokami zbliżają się Święta, a skoro Święta to muszą być i prezenty! Niepotrzebnie już szukamy sań Mikołaja na niebie, jednak na horyzoncie pojawiła się już „Promocja z gwiazdką” marki Zelmer, w której konsumenci za zakupy AGD dostają 20% ich wartości w prezencie.

Na Gwiazdkę od Zelmera

Święta to czas szczególny, magiczny ale również pełen przygotowań. Świąteczny nastrój, prezenty oraz pyszne wigilijne smakołyki tworzą niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że z radością wracamy wspomnieniami do minionych chwil. Do Gwiazdki jeszcze ponad miesiąc, jednak radosna świąteczna atmosfera sprzyja planowaniu. Promocja oferowana przez markę Zelmer doskonale wpisuje się w nurt przedświątecznych przygotowań. By skorzystać z promocji należy zakupić jeden z wybranych produktów marki Zelmer z kategorii: blender ręczny, mikser, foodprocessor, blender stojący, parowar, sokowirówka, kuchenka mikrofalowa z grillem, czajnik inox, a następnie zarejestrować swój zakup na stronie www.swiezainicjatywazelmer.pl, albo wysłać listem poleconym komplet wymaganych dokumentów. Zwrot 20% wartości zakupionego urządzenia wpłynie na konto bankowe podane przez uczestnika promocji. Łączna pula rabatu wynosi 1 200 000 zł!

„Promocja z gwiazdką” pełna świątecznego blasku

O blask świątecznej promocji zadba intensywna kampania mediowa. Spot promujący „Promocję z gwiazdką”, zaplanowany na sześć tygodni – od 10 listopada do 21 grudnia, pojawi się w największych stacjach telewizyjnych: TVP 1, TVP 2, Polsat, oraz za pośrednictwem VOD.

Gwiazdkę od Zelmera znajdziemy również w Internecie. Poza obecnością w telewizji, akcja promująca zakłada także działania zasięgowe w Internecie (Wirtualna Polska, Gazeta.pl), na porównywarkach cenowych i w mediach społecznościowych. Produkty marki Zelmer objęte promocją będą oznaczone specjalnymi zawieszkami informacyjnymi, a ponadto, w sklepach będą dostępne ulotki i plakaty.

Wszystkich, którzy już teraz zaczynają przygotowania do Gwiazdki, marka Zelmer zaprasza na świąteczne zakupy.

Kreację materiałów: key visual kampanii, POS-y opracowała agencja Unlimited.Media internetowe zakupiła ACR Media, zaś telewizyjne OMD.

Czas trwania akcji: 03.11 – 31.12.2014 lub do wyczerpania puli premii.