Program Anny Grodzkiej w Mnews.tv

„Przewietrzanie kapelusza” to nowa propozycja na kanale Mnews.tv. W swoim programie posłanka i kandydatka na prezydenta Polski poruszy tematy, o których nie mówi się na co dzień w mediach mainstreamowych.

Zgodnie z zapowiedzią, Mnewst.tv rozbudowuje swoją ofertę programową. W ramówce pojawi się nowy program kandydatki na prezydenta Polski Pani Anny Grodzkiej.

Program zostanie poprowadzony w formie talk-show. Z zaproszonymi gośćmi Anna Grodzka dyskutować będzie na tematy społeczne, dotykające na co dzień zwykłych ludzi. Każdy problem postara się przedstawić z różnego punktu widzenia, zapraszając osoby o odmiennych poglądach i spojrzeniu na wybrany temat.

Cykl programów, będzie w odważny sposób poruszał tematy trudne, często przez media pomijane. Postaram się spojrzeć na nie oczami zwykłego Polaka – podkreśla kandydatka na prezydenta Polski Anna Grodzka.

Pierwszy odcinek mówi o tym, dlaczego pracującym Polakom potrzebne są związki zawodowe.

Program będzie emitowany na kanale Mnews.tv, w każdy poniedziałek o godzinie 11:00. Premiera już 23.02.2015 r.!

Mnews.tv to pierwsza ogólnopolska, bezpłatna, internetowo-mobilna telewizja w streamingu live. Telewizja nadaje codziennie w godzinach od 8:30 do 20:00. Od rana w programie można znaleźć subiektywny przegląd prasy, najświeższe informacje oraz rozmowy z ekspertami z dziedziny zdrowia, mody, urody, świata biznesu, finansów i nowych technologii.

Wśród programów, które zagościły na kanale dotychczas – MNEWS RAPORT, CZAS NA PRASĘ, MNEWS GOTOWANIE, GOGO FASHION. W planach kolejne pozycje programowe