Powiększona sala zabaw Acapulco w NoVa Park

Fot. NoVa Park

Pod koniec września w NoVa Park otworzyła się powiększona o ponad 250 m2 sala zabaw Acapulco z nowymi atrakcjami dla najmłodszych klientów centrum.

Acapulco to sala zabaw w hawajskim stylu z licznymi atrakcjami dla dzieci. W powiększonym lokalu o powierzchni prawie 550 m2 pojawiły się nowe udogodnienia dla najmłodszych – pierwszy w Gorzowie tor tubingowy dla dzieci oraz podwójna zjeżdżalnia rolkowa, a także potrójna zjeżdżalnia familijna i tubowa spirala oraz mini-boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę. W planach przewidziane są kolejne atrakcje m.in. 30-metrowy autodrom z bajkowymi pojazdami pod konstrukcją czy komputerowo sterowane armatki pneumatyczne z efektami świetlno-dźwiękowymi. Acapulco szykuje także „wyspę rodzica”, gdzie oprócz spędzania wolnego czasu przy przepysznej kawie, ciastach i deserach lodowych, będzie można pograć w bilard.

„Cieszy nas, że sala zabaw Acapulco zdecydowała się powiększyć zajmowaną powierzchnię w naszym centrum handlowym. Potwierdza to, że NoVa Park jest miejscem, w którym warto być. Jesteśmy pewni, że nowe udogodnienia dostępne w Acapulco spodobają się naszym najmłodszym klientom i coraz więcej rodziców zdecyduje się zostawić dzieci pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu, aby w spokoju robić zakupy w NoVa Park” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.