Power Post – szybkie nadawanie korespondencji dla małych i średnich firm

Inforsys – ekspert logistyki pocztowej – wprowadza nowatorską usługę Power Post. Dzięki niej każda firma będzie mogła skorzystać z wysyłki dowolnego dokumentu opracowanego w aplikacji biurowej przez centrum korespondencji masowej Inforsys. Wystarczy nadać korespondencję za pośrednictwem prostej aplikacji, a dokument zostanie wydrukowany, zapakowany w kopertę i wysłany do Klienta. To wszystko bez konieczności wychodzenia z biura, spędzania długich godzin w kolejkach i po niższej cenie niż w okienku pocztowym.

Za pośrednictwem aplikacji można nadawać listy zwykłe, polecone i za potwierdzenie odbioru – wybierając jednocześnie operatora, który ma zrealizować usługę pocztową (np. InPost, PGP czy Poczta Polska). Klient każdorazowo otrzyma potwierdzenie nadania drogą elektroniczną. Usługa usprawni pracę sekretariatów – zwłaszcza w małych i średnich firmach, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo nadawanej korespondencji w protokole szyfrowania SSL.

Dajemy naszym klientom wyspecjalizowaną usługę, w rewolucyjny sposób ułatwiającą zarządzanie wydrukami i korespondencją wychodzącą. Nie tylko pozwoli ona oszczędzić czas, który był dotychczas poświęcany na wydruk, konfekcjonowanie oraz wysyłkę korespondencji, ale jest także konkurencyjna cenowo wobec samodzielnego korzystania z usług dotychczasowego operatora pocztowego – powiedział Witold Szczurek, prezes Inforsys S.A.

Usługa Power Post oferuje szereg funkcjonalności: od wyboru wielkości koperty, przez sterowanie wydrukiem jedno lub dwustronnym, aż do możliwości użycia dedykowanych materiałów. Po przesłaniu do centralnego ośrodka produkcyjnego Inforsys S.A. pliku w postaci elektronicznej zamienia się on w fizyczną przesyłkę listową. Użytkownik posiada pełną kontrolę nad statusem swojego zlecenia i w razie potrzeby ma możliwość wstrzymania lub usunięcia wygenerowanego pliku. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany i objęty certyfikacją ISO 9001 oraz 27001.

Szczurek podkreśla, że Inforsys szczególną wagę przykłada do kwestii bezpieczeństwa przesyłek. „Projektując tę usługę założyliśmy, że użytkownik musi mieć pewność zachowania tajemnicy korespondencji na każdym etapie jej obróbki. Dlatego zdecydowaliśmy się na użycie wykorzystywanego w bankowości protokołu SSL 128 bitowego, który spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych” – dodał.

Power Post to przede wszystkim optymalizacja kosztów, dzięki możliwości drukowania pojedynczych listów w cenie korespondencji masowej, jak i oszczędność czasu w wyniku odejścia od ręcznego pakowania i ekspediowania listów. Dodatkowo umożliwia pełną kontrolę nad obiegiem dokumentacji wychodzącej.