Polnord sprzedał ponad połowę mieszkań osiedla Dwa Tarasy

Ponad połowa lokali w powstającym w Gdańsku osiedlu Dwa Tarasy znalazła już nabywców. W ofercie Polnordu dostępny jest nadal duży wybór mieszkań o najbardziej pożądanych metrażach, już od 29 mkw.

Dwa Tarasy to inwestycja Polnordu powstająca w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – Ujeścisku. Projekt osiedla przy ulicy Przemyskiej charakteryzuje się nowoczesną, prostą i elegancką architekturą oraz starannie zaprojektowaną zielenią.

Osiedle Dwa Tarasy powstaje w kilku etapach budowy, docelowo będzie liczyło 334 lokale, z których ponad połowa znalazła już nabywców.

Dwa Tarasy to osiedle, które cieszy się dużym uznaniem osób poszukujących mieszkań do kupna. Świetna lokalizacja w pobliżu terenów rekreacyjnych a jednocześnie zaledwie 10 minut od centrum Gdańska, to niewątpliwy atut tej inwestycji. Ponadto kupującym oferujemy atrakcyjne promocje, elastyczne formy finansowania i wygodne usługi wykończenia mieszkań pod klucz – mówi Tomasz Sznajder, Wiceprezes Zarządu Polnord SA.

Na wyjątkową ofertę Dwóch Tarasów składają się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o metrażach od 29 do 85 mkw.Mieszkania wyposażone są w przestronne balkony lub duże, nasłonecznione ogródki. Kupujący mogą dodatkowo wybrać miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej oraz komórkę lokatorską. Ceny mieszkań na osiedlu zaczynają się od 4820 /mkw.