Podróże uzależniają na Travel Channel.

Dzięki emitowanej od początku listopada serii ,,Podróżoholicy” możemy się utwierdzić w przekonaniu, że podróżowanie należy do jednych z najmocniej uzależniających pasji. W każdym z kolejnych odcinków prowadzący odwiedzają inne, zapierające dech w piersi miejsce godne odwiedzenia, rozbudzając apetyt podróżniczy widzów. 

David Arquette i Mike McGuiness odbywają serię spontanicznych podróży dookoła świata. Ich celem jest znaleźć jak najwięcej radości i zabawy w każdej weekendowej wyprawie. W programie pokazują, że czas pobytu, czy odległość nie mają najmniejszego znaczenia – bowiem nawet krótka podróż może okazać się wycieczką życia. W serii poznają Budapeszt, zaznajamiają się z trudnymi warunkami życia na Alasce, odkrywają starożytną kulturę Tel Avivu i kwitnące życie nocne Nowego Orleanu. Nieustraszona para podróżników chłonie widoki, zapachy i dźwięki każdego miejsca wszystkimi zmysłami, serwując widzom naprawdę ekscytujący czas.

Podwójne premiery programu są emitowane w środy o godzinie 20:00.

www.travelchanneltv.pl

 

Opisy odcinków

Podróżoholicy

Odcinek 1 -Węgry, premiera 12 listopada o 20:00, powtórka: 26 listopada o 20:30

David Arquette i Mike McGuiness robią wypad na Węgry i zwiedzają atrakcje Budapesztu
w zaledwie trzy dni.

Odcinek 2 – Key West, premiera 12 listopada o 20:30

David Arquette i Mike McGuiness przemierzają ulice Key West na Florydzie w poszukiwaniu lokalnych klimatów – mają jednak tylko trzy dni, by posmakować wyspiarskiego życia.

Odcinek 3 – Alaska, premiera 19 listopada o 20:00, powtórki: 24 listopada o 03:00

David Arquette i Mike McGuiness wybierają się na wspaniałą, białą północ. Zaganiając prehistoryczne zwierzęta, łowiąc łososia królewskiego i trenując przed polowaniem na wieloryba, faceci poznają smak ciężkiej pracy.

Odcinek 4 – Marakesz, premiera 19 listopada o 20:30, powtórka: 24 listopada o 03:30

David Arquette i Mike McGuiness pojawiają się w Marakeszu w królestwie Maroka. Położone parę kilometrów od Hiszpanii miasto stanowi doskonałą mieszankę bliskowschodnich
i europejskich wpływów.

Odcinek 6 – Nowy Orlean, premiera 26 listopada o 20:00, powtórka: 27 listopada o 02:00

Mike McGuiness i David Arquette dowiadują się, co jest modne w mieście, nazywanym Wielkim Luzem.