Plagiat.pl na IV Europejskim Kongresie MSP

Fot. Plagiat.pl

Dr Sebastian Kawczyński, prezes firmy Plagiat.pl będzie uczestnikiem panelu poświęconego międzynarodowej współpracy gospodarczej podczas IV Kongresu MSP w Katowicach. Kongres, który odbędzie się w dniach 22-25 września, jest najważniejszym w Europie wydarzeniem gospodarczym dedykowanym sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw.
Dr Sebastian Kawczyński będzie uczestniczył w panelu „Dobre przykłady współpracy Polska – Rumunia”. Prezes Plagiat.pl opowie m.in. o różnicach pomiędzy rozwijaniem usług Plagiat.pl na rynku rumuńskim i polskim oraz o funkcjonowaniu firmy w rumuńskich realiach gospodarczych.

– „IV Kongres MSP to doskonała okazja do podzielenia się doświadczeniami z działań na rynku rumuńskim. To również szansa, aby zachęcić naszych przedsiębiorców do aktywności na rynkach zagranicznych, by wspólnie budować markę polskich firm” – uważa dr Sebastian Kawczyński, Prezes Zarządu firmy Plagiat.pl.”
Kongres jest płaszczyzną do dyskusji dla przedstawicieli sektora MŚP i dużych firm, świata nauki, instytucji otoczenia biznesu, samorządów terytorialnych oraz władz rządowych. W ramach tegorocznej edycji zaplanowano ok. 25 paneli dyskusyjnych, w których weźmie udział ponad 130 ekspertów z Polski i zagranicy, a liczba uczestników szacowana jest na ok.3000.