Piłkarze Legii w Komputronik Megastore

Trzech zawodników Legii Warszawa – Marek Saganowski, Michał Kucharczyk i Inaki Astiz zrobiło zakupy w warszawskim Komputronik Megastore. Piłkarze postanowili skorzystać z okazji, aby odpocząć od ligowych rozgrywek i zakupić najnowsze laptopy przeznaczone dla najbardziej wymagających graczy.

Jesienna edycja rozgrywek okazała się być dla piłkarzy Legii Warszawa bardzo udana. Wojskowi są na czele tabeli ekstraklasy, pewnie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski oraz są liderami grupy L w Lidze Europejskiej, dzięki czemu mają zapewniony awans do fazy pucharowej tych rozgrywek. Trzech Legionistów postanowiło jeszcze przed urlopem zatroszczyć się o odpowiednią rozrywkę podczas wolnych dni i udało się do warszawskiego Megastore’a, aby zakupić najnowsze modele laptopów, które pozwolą piłkarzom w maksymalny sposób wykorzystać potencjał najnowszych gier dostępnych na rynku. Zawodnicy dokładnie zapoznali się z szeroką ofertą modeli gamingowych i wybrali sprzęt, który spełnia ich oczekiwania.

Piłkarze zdecydowali się na komputery marki Asus wyposażone w dyski SSD 480 Scandisk Ultra II oraz HDD 1 TBB 7200, a także z rozbudowaną do 16 GB pamięcią RAM. Zakupiony sprzęt pomoże piłkarzom w odpowiedniej regeneracji po ciężkim okresie i być może pomoże na wiosnę utrzymać wysoką formę, która pozwoli im kontynuować dobrą passę.