Pendrive do tabletów

Impakt, czołowy dostawca akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek przenośną pamięć, która posiada dwa rodzaje złącz: USB oraz micro USB. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy tabletów będą mogli korzystać z pendrive’a bez konieczności stosowania adapterów.

 

Jeśli często korzystasz z tabletu i denerwuje Cię uciążliwe stosowanie przejściówek lub dodatkowych kabli by móc skopiować pliki, to firma Intenso ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Przenośna pamięć Intenso Mobile Line jest wyposażona w dwa rodzaje złącz, z których możemy korzystać natychmiast po przesunięciu funkcjonalnego suwaka.

 

Podczas pracy ze sprzętem mobilnym wystarczy wysunąć złącze micro USB i zainstalować pendrive np. w tablecie. Aby skopiować dane do komputera, należy wysunąć tradycyjne złącze USB i zamontować je do portu USB komputera. Dzięki temu użytkownik może swobodnie kopiować pliki i szybko przenosić je z dysku komputera na pamięć urządzeń mobilnych.

 

Urządzenie wykonano ze szczotkowanego aluminium dzięki czemu elegancko się prezentuje, a przy tym jest odporne na zniszczenie. Maksymalna prędkość odczytu wynosi 20 MB/s, zaś prędkość zapisu 5 MB/s. Produkt jest dostępny w wersji 8 GB i 16 GB.

Sugerowane ceny detaliczne wynoszą: 32 zł za pojemność 8 GB i 52 zł dla pamięci o pojemności 16 GB.

 

Cechy urządzenia:

 

– Pojemności: 8 GB | 16 GB
– Kolor: srebrny

– Materiał: aluminium i plastik

– Złącze: USB oraz micro USB

– Maksymalna prędkość odczytu: do 20 MB/s

– Maksymalna prędkość zapisu: do 5 MB/s