Otwarcie salonu By o la la…! w Europie Centralnej

Salon firmy By o la la…! w Europie Centralnej w Gliwicach, jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich marek modowych, już otwarty! Z tej okazji na klientów czekała cała masa niespodzianek i promocji.

Otwarcie salonu marki, wyróżnionej podczas tegorocznej gali prestiżowego magazynu Moda&Styl, to chwila, na którą czekało wielu wielbicieli najnowszych trendów i szyku w całym regionie. Prostota, a zarazem oryginalność, niespotykane wzornictwo i fasony, wysoka jakość w przystępnej cenie – tak w skrócie można scharakteryzować kolekcje tworzone przez twórców By o la la…!

Z okazji otwarcia, na klientów salonu w Europie Centralnej czeka mnóstwo rabatów cenowych i niespodzianek. Przez cały weekend obowiązywać będzie promocja 10% na wszystkie zakupione towary, a także 20% od ceny regularnej na drugą, tańszą rzecz. Warto również dołączyć do grona fanów salonu na profilu społecznościowym Facebook, gdyż również dla nich właściciele sklepu przygotowali specjalne obniżki. Na kupujących czekają także drobne upominki. Wszystko to w ponad 100 metrowym salonie By o la la…! w części galeryjnej centrum.

 –  Otwarcie salonu By o la la…! to jedna z wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów jeszcze przed Mikołajkami – mówi Monika Magner, Dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. – Niedawno otwarty sklep z modą męską Lavard, czy salon wnętrzarsko-meblowy Vinotti to tylko najnowsze propozycje centrum na upominkowe zakupy.

W dniu Świętego Mikołaja rozpocznie się także Jarmark Świąteczny na terenie centrum, gdzie oprócz ręcznie wykonanych dodatków, biżuterii i ozdób  świątecznych, będzie można zaopatrzyć się w ekologiczne i najwyższej jakości specjały kuchni polskiej i góralskiej