Jak nie oszaleć w świecie informatyzacji i cyfryzacji

Już za kilka dni, 02.12.2014 w Urzędzie Miasta Łodzi odbędzie się bezpłatna konferencja „Informacja w biznesie – jak nie oszaleć w świecie informatyzacji i cyfryzacji”. Uczestnicy tego wydarzenia: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły dowiedzieć się jak najskuteczniej wykorzystywać rozwiązania IT w zarządzaniu swoją firmą. Podczas konferencji eksperci CK ZETO wyjaśnią uczestnikom różne aspekty outsourcingu IT i jego wpływu na optymalizację procesów biznesowych.

W najbliższy wtorek 02.12.2014 mikro, małe i średnie firmy z regionu łódzkiego będą miały okazję poszerzyć swą wiedzę z zakresu optymalizacji procesów biznesowych, które wzmocnią ich rynkową konkurencyjność. Organizatorzy konferencji – Regionalny Oddział Krajowej Izby Biegłych Rewidentów oraz Biuro Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy Urzędu Miasta Łodzi chcą w ten sposób pomóc przedsiębiorcom w rozwijaniu swoich firm, zwiększaniu efektywności zarządzania i wykorzystywania najnowszych rozwiązań IT wspomagających te procesy.

Uczestnicy zbliżającej się konferencji będą mogli poznać najnowsze rozwiązania i narzędzia wspomagające zarządzanie firmą, których funkcjonalność dostosowana jest nawet dla najmniejszych podmiotów gospodarczych. Ponadto przedstawiciele małych przedsiębiorstw będą mogli skorzystać z porad z zakresu stosowania rozwiązań informatycznych do większej optymalizacji procesów biznesowych. Jednym z konferencyjnych ekspertów będzie przedstawiciel CK ZETO – najbardziej doświadczonej łódzkiej firmy IT, który zajmie się tematem outsourcingu usług IT i jego rolą w zwiększaniu  efektywności zarządzania firmą.

Chcemy pokazać przedsiębiorcom, jak ważne zwłaszcza w małych firmach jest właściwe zarządzanie zasobami. Często bowiem właściciele niepotrzebnie inwestują w całą infrastrukturę technologiczną, zamiast korzystać z tańszego, bezpieczniejszego i dostosowanego do realnych potrzeb outsourcingu IT, zlecając obsługę specjalistycznym firmom. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, iż kluczem do opłacalności procesów jest współdzielenie infrastruktury informatycznej.” wyjaśnia Grzegorz Kubiak, Dyrektor Pionu Handlowego CK ZETO.

Patronat nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Łódzkiego, Wojewoda Łódzki oraz Prezydent Miasta Łodzi.

Konferencja odbędzie się 02.12.2014 w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi, ul. Piotrkowska 104.

Więcej informacji o konferencji dostępnych jest na stronie: http://www.lodz.kibr.org.pl/

Więcej informacji o firmie CK ZETO: www.ckzeto.pl