Odskocznia od miejskiego gwaru

Fot. Merrell

Ucieczka za miasto jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy w weekend nastawić wcześniej budzik, wyruszyć w teren i wziąć głęboki oddech. Wygodne buty, takie jak męski model Merrell Helixer Morph, będą gwarancją udanej wycieczki.

Jesienne poranki poza miastem dostarczą zupełnie nowych wrażeń – rześkie powietrze, mgły unoszące się nad ziemią, które ustępując odkrywają eksplozję barw na drzewach. Pomysłów na aktywności jest wiele – od wędrówek po lesie, przez jazdę na rowerze, aż po spacery po pustej plaży. Żadna z nich nie wymaga szczególnych przygotowań, natomiast gwarantuje zastrzyk dobrego humoru i poczucie pozytywnego zmęczenia. Podczas wszelkich wypadów za miasto sprawdzą się wygodne buty Merrell Helixer Morph.

Model Merrell Helixer Morph łączy stylowy wygląd z outdoorowymi technologiami oraz zapewnia idealne dopasowanie. Wykonane z wysokiej jakości skóry licowej i zamszu buty są wytrzymałe i zdadzą egzamin nawet podczas najdłuższych spacerów. Wyściółka z oddychającej siateczki z technologią M-Select FRESH wykorzystuje naturalne mikroorganizmy, które eliminują pot oraz usuwają bakterie wywołujące brzydki zapach. Ponadczasowe, inspirowane stylem outdoorowym wzornictwo gwarantuje nienaganny wygląd zarówno w mieście, jak i poza nim.