Ochnik Development inwestuje na warszawskim rynku nieruchomości

Fot. Ochnik Development

Znana z produkcji wyrobów skórzanych firma – Ochnik – rozwija działalność na rynku nieruchomości. Firma deweloperska – Ochnik Development – wywodzi się ze struktur znanej, polskiej, rodzinnej firmy projektującej i produkującej odzież i galanterię skórzaną – Ochnik – obecnej na rynku od 1989 roku. Poza działalnością produkcyjną i handlową – Grupa Ochnik – od wielu lat rozwija aktywność także na rynku nieruchomości.

Na swoim koncie ma realizację inwestycji, zarówno z sektora mieszkaniowego, jak i komercyjnego. Jako inwestor i deweloper, Ochnik Development zarządza projektami we wszystkich fazach ich realizacji: zakupu gruntu, planowania, koordynacji budowy, oraz komercjalizacji i sprzedaży.

Swoje plany inwestycyjne na najbliższe lata deweloper wiąże z warszawskim rynkiem nieruchomości. Obecnie Ochnik Development finalizuje gruntowną modernizację i rozbudowę kompleksu biurowego Dzielna 60. W skład flagowej inwestycji firmy, usytuowanej na stołecznym Muranowie pomiędzy ulicami Dzielną, Pawią i Esperanto, wchodzi 5 obiektów biurowych o łącznej powierzchni ok. 20.000 mkw. z parkingiem liczącym 200 miejsc postojowych.

 

Dzielna 60 oferuje nowoczesną powierzchnię biurową w niepowtarzalnych architektonicznie budynkach, utrzymanych w klimacie starego Muranowa. Zachowanie niektórych części konstrukcyjnych obiektów, jak stalowe słupy, podciągi czy oryginalne cegły oraz wykorzystanie elementów szkła, stali i naturalnego kamienia do wykończenia, pozwoliły wykreować wyjątkowe wnętrza biurowe, których dodatkowym walorem są wysokie okna i fabryczne oświetlenie. Charakter klasycznego, surowego loftu przełamuje drewno, piaskowiec i ciepłe barwy elewacji budynków, a także takie elementy aranżacyjne, jak szklana nadbudowa, czy panoramiczna winda.

 

Grupa Ochnik zrealizowała dotychczas m.in. inwestycję – Leśna Magdalenka – oferującą ekskluzywne domy jednorodzinne w podwarszawskiej Magdalence oraz osiedle mieszkaniowe – Cichy Zakątek – powstające kilkuetapowo w Garwolinie, w którym znajdzie się łącznie ponad 320 mieszkań. W portfolio firmy znajduje się Retail Park – Pasaż Targowa – o powierzchni ponad 3.300 mkw. usytuowany w Garwolinie. Ponadto, deweloper planuje budowę projektu mieszkaniowo-usługowego w tym mieście.

 

Inwestując w nieruchomości  rodzina Ochnik przyjęła podobne wartości i cele, które stały się fundamentem sukcesu marki odzieżowej i galanteryjnej. Dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektu, niezawodność oraz troska o zadowolenie klienta stały się wyznacznikiem działalności deweloperskiej. Dzięki maksymalnej racjonalizacji przestrzeni użytkowej projekty Ochnik Development zapewniają wysoką jakość życia codziennego i standard pracy na najwyższym poziomie.